فهرست طبقات
چهارشنبه, ۲۹ دی ۱۴۰۰ ۱۸:۰۵ ۴۸
طبقه بندی: اخبارشهر
چچ
2KLYs9mB2KfZhNiqIDcg2YfYstin2LHZhdiq2LHZhdix2KjYuSDYp9iyINmF2LnYqNixINi02YfZitivINmB2K7Ysdin2YrZiiDYr9ixINmD2YXYqtixINin2LIg2YrZgyDYs9in2YQ=

آسفالت 7 هزارمترمربع از معبر شهید فخرایی در کمتر از یک سال

رئیس اداره عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه یازده از آسفالت 7هزار مترمربع از مسیر بولوار شهید فخرایی از ابتدای سال جاری تاکنون خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یازده، مهرداد آریافر رئیس اداره عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه با اعلام این خبرگفت: از ابتدای سال جاری تاکنون 7 هزارمترمربع از مسیر بولوار شهید فخرایی زیرسازی و آسفالت ریزی شده است.

آریافر با اشاره به اینکه این بولوار به زودی افتتاح می شود تصریح کرد: پس از تملک املاک واقع در مسیر این بولوار با مشارکت شهروندان و پیگیری های انجام شده از سوی مجموعه شهرداری، خواسته 25 ساله شهروندان مبنی بر بازگشایی این بولوار محقق خواهد شد.

رئیس اداره عمران، حمل و نقل وترافیک شهرداری منطقه یازده خاطرنشان کرد: عملیات بازگشایی بولوار شهید فخرایی حدفاصل بولوار فرهنگ تا بولوار وکیل آبااد به صورت رسمی از ابتدای سال جاری آغاز شد و از ابتدای سال تاکنون عملیات آماده سازی مسیر سواره رو، پیاده رو و احداث کانال جمع آوری آب های سطحی دراین بولوار به همت خادمان عمرانی شهرداری منطقه یازده انجام شده است.

وی افزود: اجرای معبر سواره رو سامل زیرسازی و آسفالت ریزی، احداث جداول آیلند میانی، احداث پیاده رو و احداث لاین دوچرخه از دیگر اقداماتی است که دراین مسیر انجام شده و تاکنون بیش از ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7712405522664
Qt: 1.7109246253967