فهرست طبقات
شنبه, ۱۸ دی ۱۴۰۰ ۲۰:۱۴ ۳۰
طبقه بندی: اخبارشهر
چچ
2KfYrNix2KfZiiDYqNmK2LQg2KfYsiDZh9i02Kog2LnZhtmI2KfZhiDYqNix2YbYp9mF2Ycg2KjZhyDZhdmG2KfYs9io2Kog2K/ZiNmF2YrZhiDYs9in2YTar9ix2K8g2LTZh9in2K/YqiDYs9ix2K/Yp9ixINiz2YTZitmF2KfZhtmK

اجرای بیش از هشت عنوان برنامه به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی

شهردار منطقه یازده از اجرای بیش از هشت عنوان برنامه دراین منطقه به مناسبت گرامیداشت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یازده، مریم عرب احمدی شهردار منطقه با اعلام این خبرگفت: همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و همزمانی این ایام با شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و دهه فاطمیه بیش از هشت عنوان برنامه درسطح این منطقه به اجرا درآمد.

عرب احمدی با اشاره به اینکه این برنامه ها با محوریت اداره فرهنگی اجتماعی شهرداری منطقه اجراشده است تصریح کرد: مساجد، تشکل ها، هیئت های مذهبی و پایگاه های بسیج نیز دراجرای برنامه های فوق مشارکت داشته اند.

شهردارمنطقه یازده ادامه داد: برگزاری یادواره شهدای محله، فضاآرایی معابر و شریان های اصلی سطح منطقه با بنر، پارچه مشکی و پرچم، فضاسازی ورودی مساجد و هیئت های مذهبی، برگزاری مراسم دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی در مساجد و پایگاه های بسیج، برپایی ایستگاه فرهنگی به عشق حاج قاسم در چهارراه آزادشهر، فضاسازی ساختمان اداری منطقه، توزیع اقلام فرهنگی با محوریت سردار دلها درقالب مشارکت با مجموعه های فرهنگی سطح منطقه و دیدار با خانواده شهدا از جمله برنامه هایی است که در این ایام اجرا شده است.

وی افزود: اجرای سرودهای پاتوقی، دمامه زنی، روایتگری دفاع مقدس و پخش کلیپ های مرتبط با سبک زندگی و شخصیت سردار سلیمانی از جمله برنامه هایی است که در موکب فرهنگی چهارراه آزادشهر اجرا می شود.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.1979627609253
Qt: 2.3606231212616