فهرست طبقات
سه شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ۲۱:۰۶ ۲۹
طبقه بندی: اخبارشهر
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2Yog2K/ZiNix2Ycg2KLZhdmI2LLYtNmKINin2YXYr9in2K8g2Ygg2YPZhdmDINmH2KfZiiDYp9mI2YTZitmHINin2YjYsdqY2KfZhtiz

برگزاری دوره آموزشی امداد و کمک های اولیه اورژانس

این دوره به همت اداره فرهنگی اجتماعی منطقه، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و گروه دوام ثامن درکانون یاریگران زندگی برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یازده، سوده افخمی سخنگوی شهرداری منطقه با بیان اینکه این دوره به مناسبت روز دانشجو برگزارشده است گفت: دوره آموزشی امداد و کمک های اولیه با هدف آمادگی در مقابل حوادث و سوانح طبیعی و غیرطبیعی ویژه دانشجویان و عموم علاقه مندان برگزارشد.

افخمی تصریح کرد: این دوره به همت اداره فرهنگی اجتماعی منطقه، مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و گروه دوام ثامن درکانون یاریگران زندگی برگزارشد.

سخنگوی شهرداری منطقه یازده خاطرنشان کرد: کمک‌های اولیه، مراقبت‌های خیلی فوری است که به یک فرد آسیب دیده یا فردی که دچار بیماری ناگهانی شده، ارائه می‌شود لذا دانستن کمک‌های اولیه برای همه لازم است و با توجه به اهمیت این موضوع، این مرکز وظیفه خود دانست با برگزاری این دوره های آموزشی قدمی هر چند ناچیز در این راستا بردارد.

وی افزود: این دوره با هدف ارتقای دانش و مهارت فراگیران در مواجهه با حوادث و بیماریها برگزار شد شرکت کنندگان در این دوره آموزشی با مباحث اصول روش برخورد با مصدوم، خفگی ها، پانسمان، بانداژ، مسمومیت و ... آشنا شدند.

آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.7744693756104
Qt: 1.7212805747986