چهارشنبه, ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ ۲۲:۳۱ ۱۱
طبقه بندی: اخبارشهر
چچ
اتمام عملیات پیاده روسازی بولوار وکیل آباد با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال

رئیس اداره عمران، حمل و نقل و ترافیک خبرداد:

اتمام عملیات پیاده روسازی بولوار وکیل آباد با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال

رئیس اداره عمران، حمل و نقل و ترافیک منطقه از اتمام عملیات پیاده روسازی بولوار وکیل آباد به طول 500 متر و با اعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یازده، مهرداد آریافر رئیس اداره عمران، حمل و نقل و ترافیک منطقه با بیان اینکه توزیع عادلانه و دسترسی به امکانات شهری برای عموم شهروندان به ویژه اقشار خاص جزو اولویت های اصلی این اداره قراردارد عنوان کرد: طرح ویژه اصلاح و ساماندهی پیاده روها درسطح منطقه جهت روان سازی و ایمن سازی مسیرهای تردد شهروندان ازابتدای سال جاری آغازشده و بسیاری از مسیرهای مهم ازجمله بولوار دانشجو، معلم و وکیل آباد تاامروز بازگشایی شده است.

آریافر با بیان اینکه اجرای این طرح از خطرات احتمالی جلوگیری می کند خاطرنشان کرد: این پروژه بااعتباری بالغ بر 10 میلیارد ریال به طول 500 متر از ابتدای بولوار شهیدقانع تا ابتدای وکیل آباد 55 انجام شده است.

گفتنی است مناسب سازی فضاهای شهری به ویژه پیاده روها یکی از مواردی است که از جهات مختلف اجتماعی ، اقتصادی و بهداشتی در زندگی شهروندان نقش برجسته ای دارد و پیاده روهای استاندارد که قابلیت پیاده روی مطمئن برای شهروندان را ایجاد می کنند می توانند زمینه ایجاد تعاملات اجتماعی مثبت میان شهروندان باشند.