فهرست طبقات
یکشنبه, ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ ۱۲:۳۷ ۹
طبقه بندی: اخبارشهر
چچ
شستشوی بیش از1300 مترطول جداول درمنطقه11

در هفته ای که گذشت؛

شستشوی بیش از1300 مترطول جداول درمنطقه11

شهردار منطقه یازده گفت: درراستای ارتقای سلامت شهر، سلامت و رفاه حال شهروندان، عملیات شستشوی جداول سطح منطقه به صورت مستمر درحال انجام است و طی هفته گذشته بیش از1300 مترطول جداول درسطح منطقه توسط نیروهای تلاشگر اداره خدمات شهری منطقه شستشو و نظافت شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه11، مریم عرب احمدی شهردار منطقه گفت: فراهم نمودن رفاه و آسایش برای شهروندان از جمله وظایف مهم مدیریت شهری است و به منظورسلامت و رفاه حال شهروندان شستشو و نظافت جداول و معابر سطح منطقه به صورت مستمر و روزانه توسط نیروهای تلاشگر اداره خدمات شهری منطقه انجام می شود.

عرب احمدی با تاکید بر اینکه بهداشت شهر و توجه به سلامت شهروندان امری مهم تلقی می شود و لزوم توجه به آن بسیار ضروری می باشد خاطرنشان کرد: به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و نظافت محیط شهری ، عملیات ضدعفونی و شست و شوی جداول، معابر و پیاده روهای سطح منطقه به صورت مستمر انجام می شود و واحد خدمات شهری منطقه نسبت به رفت و روب ، جمع آوری نخاله ها ، پاکسازی معابر و شستشوی جوی ها و جداول به صورت روزانه در سطح منطقه اقدام می نماید.

شهردار منطقه یازده افزود : درهمین راستا و به منظور فراهم آوردن محیطی تمیز و عاری از آلودگی و آرامش ذهن و سلامت روحی شهروندان، در هفته گذشته بیش از1800 مترطول جداول درسطح منطقه توسط نیروهای خدوم اداره خدمات شهری شهرداری منطقه شستشو و نظافت شد.

عرب احمدی خاطرنشان کرد: تلاش تمامی کارکنان این منطقه ایجاد محیطی ایمن، با نشاط و پویا برای شهروندان منطقه است و این امر با همکاری خود شهروندان و نظرات مشورتی آنان به شهرداری محقق خواهد شد

منبع: