فهرست طبقات
شنبه, ۰۲ اسفند ۱۳۹۹ ۱۳:۴۸ ۱۰
طبقه بندی: اخبارشهر
چچ
استمرار جمع آوری نخاله های ساختمانی درمنطقه 11

استمرار جمع آوری نخاله های ساختمانی درمنطقه 11

شهردار منطقه یازده گفت: نیروهای خدمات شهری این منطقه ، به همت عوامل اجرایی و استفاده ازخودروهای سنگین ، طی هفته گذشته، بیش از200 تن خاک و نخاله را ازسطح منطقه جمع آوری کردند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه11، مریم عرب احمدی شهردار منطقه اظهار کرد: به همت نیروهای خدمات شهری منطقه، پاکسازی و جمع آوری مستمرنخاله های ساختمانی در دستور کار روزانه قرار دارد و اکیپ گشت و کنترل به منظور جلوگیری از تخلیه غیرمجاز پسماندهای ساختمانی پیوسته در سطح منطقه فعال است.

وی افزود: با توجه به ساخت و سازهای متعدد، افزایش ضایعات ساختمانی و دپوی خاک توسط برخی از شهروندان درمکان‌های غیرمجاز و زمین های بایر یکی از معضلات اساسی سطح منطقه است.

شهردار منطقه11تصریح کرد: بر همین اساس اداره خدمات شهری منطقه به همت عوامل اجرایی و استفاده ازخودروهای سنگین، طی هفته گذشته، اقدام به جمع آوری بیش از200 تن خاک و نخاله ازسطح منطقه نموده است..

عرب احمدی با اشاره به اینکه نخاله های شهری علاوه بر نقض حقوق شهروندی، منظر شهری را دچار آسیب کرده و باعث مشکلات بهداشتی و ترافیکی می شود خاطرنشان کرد: از شهروندان تقاضا داریم به منظور حفظ بهداشت محیطی و پاکیزگی شهر از هرگونه تخلیه نخاله و پسماندی در زمین های خالی سطح شهر جداً خودداری و تعامل و همکاری خوبی با شهرداری داشته باشند

منبع: