فهرست طبقات
جمعه, ۰۳ بهمن ۱۳۹۹ ۲۱:۵۶ ۱۴
طبقه بندی: اخبارشهر
چچ
احداث کانال هدایت آب های زیرسطحی دربوستان ملت

احداث کانال هدایت آب های زیرسطحی دربوستان ملت

شهردار منطقه یازده از ادامه عملیات احداث کانال هدایت آب های زیرسطحی در ضلع جنوبی بوستان ملت به طول ۱۵۰ متر خبرداد و گفت: این عملیات تاکنون بیش از۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یازده ، مریم عرب احمدی شهردار منطقه از ادامه عملیات احداث کانال هدایت آب های زیرسطحی در ضلع جنوبی بوستان ملت به طول ۱۵۰ متر خبرداد و گفت: این عملیات تاکنون بیش از۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و به زودی به بهره برداری خواهد رسید.
شهردار منطقه یازده با بیان اینکه احداث کانال های جمع آوری و هدایت آب های روان درهنگام بارش نزولات آسمانی بسیارمهم است تصریح کرد: احداث و بهسازی این کانال ها در دستورکار هرساله شهرداری منطقه یازده قراردارد و جزو اولویت های اول حوزه فنی و عمران به شمار می رود.
عرب احمدی بااشاره به اینکه بی توجهی به مسئله رواناب ها می تواند مشکلات بسیاری را برای شهروندان ایجاد کند خاطرنشان کرد: کانال های جمع آوری آب های سطحی به همت کارکنان خدوم اداره خدمات شهری به صورت مستمر لایروبی و پاکسازی می شوند تا درزمان بارش ها شاهد آبگرفتگی معابر نباشیم.

منبع: