فهرست طبقات
سه شنبه, ۳۰ دی ۱۳۹۹ ۲۰:۴۵ ۱۶
طبقه بندی: اخبارشهر
چچ
کاهش روشنایی بوستان های منطقه یازده با هدف کاهش مصرف انرژی

کاهش روشنایی بوستان های منطقه یازده با هدف کاهش مصرف انرژی

رئیس اداره فضای سبز منطقه با اعلام این خبرگفت: پس از بروز برخی مشکلات پیش آمده ناشی از افزایش مصرف انرژی در سراسر کشور درزمستان سال جاری، بوستان های منطقه یازده نیز همراه و همگام با سراسر شهر ، بخشی از روشنایی خود را به منظور تامین برق مورد نیاز بخش خانگی و صنعتی درساعات منع تردد رفت و آمد کاهش دادند.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یازده مشهد، مرتضی دوامی رئیس اداره فضای سبز منطقه با اعلام این خبرگفت: پس از بروز برخی مشکلات پیش آمده ناشی از افزایش مصرف انرژی در سراسر کشور درزمستان سال جاری، بوستان های منطقه یازده نیز همراه و همگام با سراسر شهر ، بخشی از روشنایی خود را به منظور تامین برق مورد نیاز بخش خانگی و صنعتی درساعات منع تردد رفت و آمد کاهش دادند.

رئیس اداره فضای سبز منطقه یازده با تاکید بر تلاش تمامی کارکنان اداره فضای سبز منطقه درتامین آسایش و رفاه حال شهروندان منطقه خاطرنشان کرد:: با توجه به برودت هوا درفصل زمستان، شیوع بیماری کرونا و محدودیت های تردد شبانه که درمجموع منجر به کاهش قابل ملاحظه حضور شهروندان در بوستان های شهری شده است مقرر شد روشنایی بوستان های سطح منطقه به صورت موقت تعدیل شده و به نصف کاهش یابد.

وی افزود: شرایط ایجاد شده موقتی است و با صدور اطلاعیه شرکت برق درخصوص بازگشت شرایط مصرف انرژی به شرایط نرمال، وضعیت روشنایی بوستان ها نیز به صورت عادی بازمی گردد.

منبع: