فهرست طبقات
سه شنبه, ۱۱ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۱۷ ۱۳
طبقه بندی: اخبارشهر
چچ
راه اندازی فروشگاه اینترنتی سرای محله ویژه عموم شهروندان

خدمتی دیگر از شورای اجتماعی محلات شهرداری منطقه یازده

راه اندازی فروشگاه اینترنتی سرای محله ویژه عموم شهروندان

شهردار منطقه یازده گفت: در راستای حمایت از مشاغل خانگی و خرید مستقیم از کارآفرینان محلی ، فروشگاه اینترنتی سرای محله افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه11، مریم عرب احمدی شهردار منطقه با بیان اینکه، این فروشگاه با بهره گیری از ظرفیت های فضای مجازی ایجاد شده اظهار داشت: سرای محله بازارچه مجازی محصولات خانگی است که درراستای حمایت از مشاغل خانگی و خرید مستقیم از کارآفرینان محلی، با حمایت شورای اجتماعی محلات منطقه 11 افتتاح شد.

وی با اشاره به اینکه یکی از مزیت های این طرح، ایجاد یک مرکز خرید اینترنتی با تکیه بر قیمت‌های مناسب و رقابتی درمیان تولید کنندگان است، افزود: مشتریان می توانند با مراجعه به این سایت به راحتی کالای خود را انتخاب و محصول مورد نظر را سفارش دهند.

شهردار منطقه 11 بیان کرد: تمامی خریدکنندگان از فروشگاه سرای محله می توانند از تسهیلات فرهنگی سازمان فرهنگی و اجتماعی منطقه یازده که در این زمینه در نظر گرفته شده است استفاده کنند.

وی عدم پرداخت هزینه در هنگام ثبت سفارش کالا وپرداخت پس از دریافت محصول در محل وارسال پیک رایگان در محدوده محلات منطقه یازده را ازمزایای خرید از فروشگاه سرای محله برشمرد و تصریح کرد: سود حاصل از فروش این کالاها صرف تهیه سبدهای غذایی برای نیازمندان می شود.

عرب احمدی خاطرنشان کرد:محصولات این فروشگاه شامل تولیدات کارآفرینان محلی (پوشاک، صنایع دستی، محصولات فرهنگی و مواد غذایی خانگی) و کالاهای اساسی ( بیسکویت ،ویفر، چای، حبوبات و... ) است.

مراجعه نمایند.http://sarayemahale.com/shop/گفتنی شهروندان می توانند جهت سفارش کالا به آدرس

.