فهرست طبقات
یکشنبه, ۰۹ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۱۶ ۱۰
طبقه بندی: اخبارشهر
چچ
اجرای طرح مسجد سنگر سلامت در منطقه 11

همزمان با سراسر کشور

اجرای طرح مسجد سنگر سلامت در منطقه 11

سخنگوی شهرداری منطقه یازده گفت: طرح مسجد سنگر سلامت با توجه به شیوع ویروس کرونا و با هدف مبارزه با این بحران دراین منطقه همزمان با سراسر کشور درحال اجراست.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یازده، سوده افخمی، سخنگوی شهرداری منطقه یازده گفت: طرح مسجد سنگر سلامت با توجه به شیوع ویروس کرونا و با هدف مبارزه با این بحران دراین منطقه همزمان با سراسر کشور درحال اجراست.
وی افزود: این طرح با مشارکت پایگاه های بسیج، مرکز بهداشت، اداره امور مساجد و شهرداری منطقه و تحت عنوان بسیج محلی مقابله با کرونا اجرا می شود.
سخنگوی شهرداری منطقه یازده ابراز امیدواری کرد: با همراهی و مشارکت شهروندان در کنار دستگاه های اجرایی شاهد نتایج مطلوب این طرح و کاهش تعداد بیماران و فوتی های ناشی از بیماری کرونا باشیم.
افخمی در ادامه تصریح کرد: شناسایی بیماران کرونایی با همکاری مراکز بهداشت محله، یاری رسانی به خانواده های دارای بیمار کرونایی، جلوگیری از تجمعات غیرضروری و جمع آوری کمک های مردمی از جمله اقداماتی است که دراین طرح صورت می گیرد.
وی خاطرنشان کرد: طرح مسجد سنگر سلامت در منطقه یازده توسط پایگاه مقاومت بسیج عمار یاسر و وپایگاه بسیج زینبیون هم اکنون درحال اجراست و سایر مساجد سطح منطقه نیز به زودی به این طرح می پیوندند.


منبع: