فهرست طبقات
سه شنبه, ۰۴ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ۲۰
طبقه بندی: اخبارشهر
چچ
فراخوان مسابقه نقاشی و دلنوشته به مناسبت هفته بسیج

به همت روابط عمومی شهرداری منطقه یازده و پایگاه بسیج شهیدبهشتی

فراخوان مسابقه نقاشی و دلنوشته به مناسبت هفته بسیج

همزمان با هفته بسیج، روابط عمومی شهرداری منطقه یازده و پایگاه بسیج شهید بهشتی منطقه، مسابقه نقاشی و فراخوان دلنوشته ای به سردارشهید حاج قاسم سلیمانی را منتشر کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یازده، به مناسبت هفته بسیج، به همت روابط عمومی شهرداری منطقه یازده و پایگاه بسیج شهید بهشتی ، مسابقه نقاشی با عنوان « رنگ سبز فداکاری» ویژه کودکان دررده سنی 5 تا 8 سال و 9 تا 12 سال برگزار می شود.

این مسابقه با محوریت خانواده، گروه های خدمت رسان (پاکبانان، آتش نشانان، پارک بانان و...)، مدافعان سلامت، مدافعان امنیت، معلمان و فداکاری برگزار می شود.

کودکان و دانش آموزان علاقه مند به شرکت درمسابقه می توانند تصویر نقاشی خود را تا 15 آذرماه به همراه مشخصات کامل شامل نام و نام خانوادگی، سن، نام والدین شاغل درشهرداری و شماره تماس خود در واتساپ یا تلگرام به آی دی @AF950 ارسال نمایند.

فراخوان دلنوشته هفته بسیج

همچنین روابط عمومی شهرداری منطقه یازده و پایگاه بسیج شهیدبهشتی به مناسبت فرارسیدن هفته بسیج، فراخوان دلنوشته ای به سردار شهید حاج قاسم سلیمانی را با عنوان « همچون کوه استوار» ویژه گروه سنی 8 تا 12 سال و 13 تا 16 سال منتشر کرده است.

دراین فراخوان، آخرین مهلت ارسال آثار تا 15 آذرماه اعلام شده است و علاقه مندان می توانند تصویر دلنوشته خود را به همراه نام و نام خانوادگی، سن، نام والدین شاغل درشهرداری و شماره تماس خود در تلگرام یا واتساپ به آی دی @AF950 ارسال نمایند.

منبع: