فهرست طبقات
یکشنبه, ۲۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۲۹ ۱۳
طبقه بندی: اخبارشهر
چچ
اولین جلسه استقبال از بهار 1400 برگزار شد

اولین جلسه استقبال از بهار 1400 برگزار شد

شهردار منطقه یازده هدف از این جلسه را بررسی ایده های خلاقانه و ابتکاری برای استقبال از بهار عنوان کرد و اظهارداشت: با توجه به تغییر قرن همزمان با سال جدید و شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا، به دنبال برگزاری برنامه های جدید و متفاوت برای استقبال از بهار 1400 هستیم.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یازده، اولین جلسه استقبال از بهار 1400 با محوریت آماده سازی منطقه جهت استقبال از زائران، با حضور مریم عرب احمدی، شهردار ، معاون اجرایی و مالی اداری منطقه و جمعی از مسئولان ادارات اجرایی برگزار شد.

شهردار منطقه یازده هدف از این جلسه را بررسی ایده های خلاقانه و ابتکاری برای استقبال از بهار عنوان کرد و اظهارداشت: با توجه به تغییر قرن همزمان با سال جدید و شرایط ناشی از شیوع ویروس کرونا، به دنبال برگزاری برنامه های جدید و متفاوت استقبال از بهار 1400 هستیم.

وی ضمن تاکید بر ضرورت انجام فعالیت های خلاقانه با هدف ایجاد شادابی و نشاط در سطح شهر تصریح کرد: تلاش ما براین است تا علاوه بر بکارگیری نیروهای انسانی و امکانات موجود درسطح منطقه از ظرفیت اعضای شورای اجتماعی محلات، نیروهای داوطلب دوام ثامن و هنرمندان جهت استقبال هرجه بهتر از بهار 1400 بهره مند شویم.

عرب احمدی درادامه خاطرنشان کرد: حوزه فعالیت های فرهنگی با محوریت کرونا و زیباسازی معابر سطح منطقه به ویژه بوستان ملت در اولویت کاری استقبال از بهار 1400 قراردارد.

وی با اشاره به ضرورت کار گروهی متشکل از مسئولان و کارشناسان حوزه های اجرایی ادامه داد: با توجه به فرصت باقی مانده تا پایان سال جاری، می توانیم جهت استقبال هرچه بهتر از نوروز 1400 آماده شویم.

گفتنی است در ابتدای جلسه، دستورالعمل استقبال از بهار سال گذشته بازبینی و نقاط قوت و ضعف هرحوزه مورد بررسی قرارگرفت. گلکاری، نورپردازی، نقاشی دیواری، پاکسازی معابر و جانمایی المان های نوروزی درسطح منطقه از جمله مواردی است که بر ضرورت انجام آن تاکید شد.

منبع: