فهرست طبقات
دوشنبه, ۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۳۶ ۷۶
طبقه بندی: اخبارشهر
چچ
2LHZhtqvINii2YXZitiy2Yog2YjZitqY2Ycg2KrYsdin2YHZitmD2Yog2K/YsSDYqtmC2KfYt9i5INmF2LnZhNmFLdiv2KfZhti02KzZiA==

درراستای اجرای پروژه خط عابر، خط زندگی

رنگ آمیزی ویژه ترافیکی در تقاطع معلم-دانشجو

شهردار منطقه یازده گفت: درراستای ساماندهی امور ترافیکی عابران و رانندگان، عملیات اجرای خط کشی درتقاطع بلوار معلم دانشجو به صورت ویژه اجرا شده است.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه11، مریم عرب احمدی، شهردار منطقه، از اجرای خط کشی ویژه ترافیکی در تقاطع بلوار معلم دانشجو با محوریت خط عابر-خط زندگی خبرداد.

عرب احمدی با اشاره به افزایش روز افزون وسایل نقلیه و بالارفتن حجم ترافیک درمحیط شهری اظهارداشت: متاسفانه یکی از مشکلات ما درحوزه ترافیک ، عدم رعایت حق تقدم عابرپیاده است و عابر و راننده هردو باید به قانون احترام بگذارند تا بیش از این شاهد ازدست دادن شهروندان براثر تصادفات شهری نباشیم.

وی درادامه افزود: درراستای ساماندهی امور ترافیکی عابران و رانندگان، عملیات اجرای خط کشی درتقاطع بلوار معلم دانشجو به صورت ویژه اجرا شده است.

شهردارمنطقه11 خاطرنشان کرد: این عملیات با هدف جلوگیری از ایجاد اختلال درعبور و مرور شهروندان، به صورت شبانه و به همت نیروهای خدوم اداره عمران، حمل و نقل و ترافیک شهرداری منطقه11 به اجرادرآمد.

عرب احمدی از صبر و شکیبایی و همکاری شهروندان محترم درطی انجام عملیات خط کشی عابر پیاده، تشکر و قدردانی نموده و واز رانندگان تقاضا داشتند، با حرکت در بین خطوط ورعایت قوانین راهنمایی و رانندگی ، در کاهش تصادفات سهیم باشند.

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 2.3393753369649
Qt: 2.505375623703