فهرست طبقات
دوشنبه, ۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۳:۰۴ ۳۲۶
طبقه بندی:
  • اخبارشهر
  • تازه ها
  • پیامها و اطلاعیه ها
  • 11
چچ
2YTZg9mHINqv2YrYsdmKINii2LPZgdin2YTYqiDZhdit2YjYsSDYtNix2YLZiiDYqNmI2YTZiNin2LEg2KLYstin2K/Zig==

با پیگیری واحد 137 منطقه 11 شهرداری انجام شد:

لکه گیری آسفالت محور شرقی بولوار آزادی

شهردار منطقه یازده عنوان کرد: با پیگیری واحد 137 منطقه، خواسته های شهروندان محقق و نسبت به لکه گیری آسفالت محور شرقی بولوار آزادی اقدام گردید.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، محمود برهانی ضمن اعلام این نوید، توضیح داد: به دنبال طرح درخواست های مردمی مبنی بر مشکلات عدیده آسفالت بولوار آزادی و پیگیری های مجدانه واحد 137 منطقه، بازدیدهای میدانی از محدوده یاد شده انجام و گام های لازم جهت رفع مشکلات برداشته شد.
وی با اشاره به این مهم که بحث روکش و لکه گیری آسفالت بولوار آزادی در محور غربی سال گذشته به انجام رسید، متذکر شد: طی بازدیدهای صورت گرفته، میزان خطر آسفالت محور شرقی از میدان قائم تا میدان آزادی مورد سنجش قرار گرفت و ضرورت رفع خطر آن احساس گردید.
برهانی ادامه داد: در برخی نقاط محور یاد شده، آسفالت معبر به دلیل بارش های جوی فرسوده و از سطح بستر اصلی جدا شده یا در اصطلاح حالت موزائیکی پیدا کرده بود که همین مسئله خطرساز شد و سبب افزایش حجم پیام های مردمی گردید.
وی با تاکید بر وجود ترافیک سنگین در بولوار آزادی، خاطر نشان ساخت: جهت اجرای عملیات لکه گیری ساعاتی از شبانه روز انتخاب شد که از میزان تردد وسایل نقلیه عبوری کاسته و معبر خلوت تر بنظر می رسید.
شهردار منطقه 11 در پایان نوید داد: روکش آسفالت بولوار آزادی جزو اولویت های آتی منطقه قلمداد می شود که امید است با انجام آن، تحول عمیقی در بحث آسفالت منطقه ایجاد گردد.
 

منبع:
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.5852772394816
Qt: 1.4535892009735