فهرست طبقات
پنجشنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹ ۹۷۴
طبقه بندی: اخبارشهر
چچ
2KjYsdqv2LLYp9ix2YogINi02KjigIzZh9in2Yog2YLYr9ixINiv2LEg2KjZiNiz2KrYp9mGINio2LLYsdqvINmF2YTYqiDZhdi02YfYrw==

برگزاری شب‌های قدر در بوستان بزرگ ملت مشهد

برگزاری شب‌های قدر در بوستان بزرگ ملت مشهد

برگزاری شب‌های قدر در بوستان بزرگ ملت مشهد

ویژه برنامه‌های شب‌های قدر که توسط شهرداری منطقه 11 مشهد در بوستان ملت برگزار شد با استقبال گرم شهروندان مواجه گردید.
در برنامه شب شهادت حضرت علی (ع) که با حضور گسترده خانواده‌ها در شب های 19و21و23 ماه مبارک رمضان  در ضلع شمالی بوستان ملت برگزار شد علاوه بر قرائت یک جزء قرآن و دعای جوشن کبیر، مداحی و سخنرانی بهمراه مراسم شب احیاء برای شهروندان توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه 11 در نظر گرفته شده بود.
گفتنی است در این مراسم که بیش از ده هزار نفر حضور داشتند، شهروندان و زائران آقا علی بن موسی الرضا (ع) از برگزاری چنین مراسمی در این مکان ابراز رضایت می‎کردند.
صادق حبیبی از شهرستان اصفهان در این رابطه گفت: شهرداری مشهد تمام زائرانی را که برای زیارت به این شهر آمده‌اند غافلگیر کرده است. این زائر در ادامه افزود: به دلیل این که نوزاد همراه خود داریم نمی‌توانستیم برای مراسم احیا به حرم یا مکان مذهبی دیگر برویم زیرا هوا بسیار گرم است بنابراین راهی پارک ملت شدیم تا کمی از گرمای هوا و آلودگی آن در امان باشیم. خدا رو شکر با همت شهرداری منطقه یازده مراسم با شکوهی در هوای آزاد پارک برگزار شد.
شایان ذکر است قبل از قرائت دعای جوشن کبیر کتابچه‌های این دعا به تعداد زیاد بین شهروندان پخش شد. همچنین پخش آب معدنی در طول مراسم بین شهروندان صورت ‌گرفت.
آدرس کوتاه شده:
No Cache
Gt: 1.6685647964478
Qt: 1.5641934871674