شماره: 11/35717

منطقه 11 استعلام

موضوع : تجهیز گذرگاه غیر همسطح عابر پیاده سطح منطقه11 - مرحله سوم

تحویل پاکت های استعلام : بایستی تمام صفحات را کامل نموده و در پاکت دربسته تحویل دبیرخانه نمائید ....

زمان شروع:1399/12/11
تاریخ پایان دریافت اسناد: 1399/12/13 13:00:00
مهلت تحویل پیشنهاد تا تاریخ: 1399/12/13 13:00:00
زمان بازگشایی پاکات: 1399/12/14 14:30:00
اطلاعات بیشتر
چچ
معرفی منطقه

معرفی منطقه

شهرداری منطقه یازده مشهد مقدس در سال 1378 با هدف دسترسی سریع و آسان تر شهروندان به خدمات شهری، از منطقه ده تفکیک شد و فعالیت خود را در راستای خدمت رسانی به اهالی منطقه آغاز نمود.

خادمان شهر بهشت در مساحت 1536 هکتاری این منطقه به جمعیتی بالغ بر 200هزار نفر خدمت رسانی کرده و سعی دارند تا فضای مناسبی برای آسایش مجاوران و زائران فراهم سازند.

موقعیت جغرافیایی منطقه :

این منطقه از شمال به میدان قائم ، بزرگراه امام علی ع و نمایشگاه بین المللی ،

از شرق به بزرگراه آزادی و میدان آزادی ،

از جنوب به میدان آزادی و بلوار وکیل آباد

و از غرب به بلوار نمایشگاه بین المللی منتهی می شود.

محلات منطقه شامل:آزادشهر ، زیباشهر ، شهید رضوی ، سیدرضی ، فرهنگ ، دانشجو ، شریف ، تربیت و فارغ التحصیلان است.

ویژگی های خاص منطقه :

وجود بوستان های بزرگ و منحصر به فردی چون پارک ملت ، پارک ملی چهل بازه و باغ گل ها به عنوان جاذبه های تفریحی و گردشگری و بلوار وکیل آباد به عنوان گذرگاهی برای دسترسی به ییلاقات طرقبه و شاندیز از جمله ویژگی های خاص منطقه محسوب می شود.

*بوستان بزرگ ملت با مساحتی بالغ بر 720هزار متر مربع و قدمتی بیش از نیم قرن و دارا بودن جاذبه های خاص بصری هر ساله شمار زیادی از شهروندان و گردشگران داخلی و خارجی را به خود جذب می کند.

*پارک ملی چهل بازه که از بلوار نمایشگاه آغاز و به موازات بزرگراه امام علی ع تا تقاطع غیر همسطح امام علی ع امتداد می یابد با محوریت مسیل قدیمی کال چهل بازه پهنه ای برابر با 150هکتار را شامل می شود . احداث 10هکتار از این بوستان تحت عنوان بوستان کودک و خانواده به مرحله اجرا در آمده است .

آنچه فضای احداثی چهل بازه را از سایر بوستان ها متمایز می کند وجود رودخانه فصلی است که چندین ماه در سال جاری بوده و جریان آب طبیعی جذابیتی دلنشین به این رودپارک بخشیده است .

*مجموعه ورزشی امید و زندگی

این مجموعه با مساحتی بالغ بر 10هزار متر مربع واقع در سید رضی 58 به عنوان یکی از پیشرفته ترین و مجهز ترین مجموعه های ورزشی مشهد ، با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال ، در سال 97 با حضور وزیر ورزش و جوانان افتتاح گردید.

از جمله امکانات این مجموعه می توان به سالن های توپی- تشکی- اسپینینگ- اسکواش- بدنسازی- تی آر ایکس- سالن ماساژ - زمینهای تنیس خاکی-پیست دیریفت ترایک- - زمین پینت بال- تنیس روی میز –شطرنج- دوچرخه سواری و زمین اسکیت اشاره کرد.

شهرداری منطقه یازده مشهد مقدس در سال 1378 با هدف دسترسی سریع و آسان تر شهروندان به خدمات شهری، از منطقه ده تفکیک شد و فعالیت خود را در راستای خدمت رسانی به اهالی منطقه آغاز نمود. خادمان شهر بهشت در مساحت 1536 هکتاری این منطقه به جمعیتی بالغ بر 200هزار نفر خدمت رسانی کرده و سعی دارند تا فضای مناسبی برای آسایش مجاوران و زائران فراهم سازند.

مطالعه کامل مطلب
منطقه یک منطقه نه منطقه سه منطقه نه منطقه دو منطقه نه منطقه سه منطقه نه

شهردار منطقه

شهردار منطقه
تلفن : 05131296039

مریم عرب احمدی

خدمات شهروندی