اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 283
    کد: 32833
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۸/۳۰

    در جلسه هم اندیشی ائمه جماعات و شهردار منطقه 11 صورت گرفت؛
    راه اندازی اتاق فکر ائمه جماعات در این منطقه

    شهردار منطقه 11 از راه اندازی اتاق فکر ائمه جماعات در این منطقه خبر داد و افزود: این اتاق فکر دارای کارگروه های متفاوتی چون کارگروه فرهنگی، ورزشی، عمرانی و ... است که امید داریم به کمک راه اندازی این اتاق، برخی مشکلات این منطقه را حل نمائیم.
    در جلسه هم اندیشی ائمه جماعات و شهردار منطقه 11 صورت گرفت؛
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11 مشهد، محمود برهانی با بیان مطالب بالا خاطرنشان کرد: رکن تمام برنامه های فرهنگی شهرداری باید بر اساس مسجد محوری باشد.
    وی ادامه داد: همانطور که مستحضرید فعالیت های شهرداری در دهه اخیر بیش از پیش با فضای اجتماعی گره خورده و کامل تر شده است که بر همین اساس چند سالی است معاونت فرهنگی اجتماعی در شهرداری تشکیل شده تا با جامعه شهری ارتباط برقرار کند.
    برهانی با اشاره به نقش شهرداری در همکاری با مساجد تصریح کرد: شهرداری از دو موضوع کلی شکل و محتوا وارد شده و با مساجد همکاری می کند که بهبود فضای فیزیکی مساجد یکی از اقدامات مهم صورت گرفته به حساب می آید که در کنار این بحث های محتوایی نیز مطرح است.
    وی ضمن عنوان اینکه به ازای هر 90 هکتار یک مسجد داریم، عنوان کرد: متاسفانه این عدد خوبی نیست، به همین منظور امید داریم محل های بیشتری برای اقامه نماز هم ساخته شود که البته تاکنون مکان هایی در نظر گرفته شده است.
    گفتنی است؛ ایجاد اتاق فکر ائمه جماعات، نظرسنجی در خصوص محتوا و نصب بنرهای فرهنگی، درخواست سهمیه برای تبلیغات محیطی مساجد، برگزاری برنامه های فرهنگی بدون تداخل با برنامه های مساجد، پخش اذان در چهارراه ها، تبلیغ برای جذب جوانان به مساجد، برگزاری جلسات فصلی در مساجد، عفاف و حجاب، مذهبی شدن فضای کالبدی شهر و ... از جمله درخواست های ائمه جماعات بود ک در این جلسه مطرح شد.
    تعداد بازدید: 283
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر