اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 211
    کد: 27554
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۲/۰۴/۲۲
    شروع طرح بوستان در بوستان در منطقه یازده

    شروع طرح بوستان در بوستان در منطقه یازده

    این طرح شامل امانت کتاب ، کتابخوانی ، اجرای مسابقه و ترویج فرهنگ مطالعه می باشد،
    شهردار منطقه یازده از برگزاری طرح بوستان در بوستان در این منطقه خبر داد.
    مهندس برهانی  افزود : این طرح با هدف شکوفایی ذهن نوجوانان وجوانان ونحوه ی نگرش آنها و  شکل گیری شخصیت سالم،دوری ازآسیب های اجتماعی و روانی وازهمه مهمتر بهداشت روانی,   اجرا می گردد.
    ایشان با اعلام این خبر ، ضمن اشاره به عضو گیری کتاب یاران در بوستان ها افزودند: این طرح شامل امانت کتاب ، کتابخوانی ، اجرای مسابقه و ترویج فرهنگ مطالعه می باشد، این طرح نود روز به طول می انجامد و عضو گیری ها به صورت رایگان انجام می شود.
    مهندس برهانی در مورد این طرح افزود : طرح بوستان در بوستان با بهره گیری از فضای فراغتی تابستان و حضورمردم دربوستان های شهر به علاقه مندان به کتاب خوانی خدمات ارائه مینماید. دراین طرح همچون سنوات قبل،استفاده از نیروی انسانی متعهد،باانگیزه وجوان، انتخاب  کتابهای جذاب،مفید وخواندنی ونظم وآراستگی محیط ایستگاه مورد توجه قرار گرفته است.
    شهردار منطقه یازده با اشاره به این که جهت رفاه حال شهروندان گرامی ، این طرح در 5  بوستان ملت (درب شمالی و درب غربی) بوستان پروانه (واقع در جلال آل احمد 68 )، بوستان گلها (واقع در دانشجو 9 )، بوستان زمرد( واقع در شریف 9 )برگزار خواهد گردید که تا پایان تابستان دایر است .
    تعداد بازدید: 211
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر