اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه11
    تعداد بازدید: 29
    کد: 186699
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۸/۲۲
    در منطقه11 شهرداری مشهد؛

    برگزاری دوره های آموزشی دوام ثامن در فرهنگسرای ترافیک

    کلاسهای دوام ثامن با هدف مرور مباحث آموزشی و تقویت روحیه کمک رسانی اعضای دوام ثامن در زمان وقوع بحران در فرهنگسرای ترافیک برگزار شد.
    برگزاری دوره های آموزشی دوام ثامن در فرهنگسرای ترافیک

    به گزارش روابط عمومی منطقه11، حسین خسروی کارشناس پدافند غیرعامل و پیشگیری از بحران منطقه گفت: اولین جلسه دوره مقدماتی آموزش گروههای دوام ثامن، روزشنبه 18 آبان ماه 1398، در فرهنگسرای ترافیک واقع در دانشجوی 29برگزار شد.

    وی افزود: تا کنون تعداد 250 نفر از ساکنین محلات منطقه یازده آموزشهای لازم را دریافت نموده و عضوگروه واکنش اضطراری محلات  یا دوام ثامن  هستند.

    خسروی افزود: این دوره ها با همکاری گروه پدافند غیر عامل و پیشگیری از بحران شهرداری مشهد برگزار می شود و شرکت کنندگان دراین کلاسها، مباحث انواع پانسمان حمل مصدوم ، آتل بندی، کمک های اولیه و ... را  طی 24 ساعت آموزشی فرا می گیرند و در صورت قبولی در آزمون گواهینامه هلال احمر را دریافت می کنند .

    گفتنی است «گروههای داوطلب واکنش اضطراری »که با نام اختصاری دوام ثامن شناخته می‌شوند، گروه‌های مردمی هستند که آموزش‌های لازم در مواجه با حوادث را دریافت می‌کنند و در مواقع لزوم، در سطح محلات شهر به ارائه خدمت می‌پردازند.

     

    تعداد بازدید: 29
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر