اوقات شرعی
 • یکشنبه،11 خرداد 1399
 • ورود
 
   
  • بخشهای خبری
   |- 11
  •  
   منبع خبر : روابط عمومی منطقه11
   تعداد بازدید: 69
   کد: 182727
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۶/۲۶
   به میزبانی شهرداری منطقه یازده برگزار شد؛

   نشست ارائه نقشه استراتژی منطقه11

   جلسه مشترک شهردار و مسئولین منطقه یازده با معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، مدیرکل دفتر برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد و مدیر کل منابع انسانی شهرداری مشهد، با محوریت ارائه نقشه استراتژی منطقه یازده، دراتاق جلسات این منطقه برگزار شد.
   نشست ارائه نقشه استراتژی منطقه11

   به گزارش روابط عمومی منطقه11، روز دوشنبه 25 شهریورماه، جلسه مشترک شهردار و مسئولین منطقه یازده با شهریار آل شیخ معاون برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی، جمال حسن بارانی مدیرکل دفتر برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد و زری جراح مدیر کل منابع انسانی شهرداری مشهد، دراتاق جلسات این منطقه برگزار شد.

   در این جلسه که با هدف ارائه نقشه استراتژی منطقه یازده برگزار شد، درخصوص نظام ارزیابی عملکرد سازمانی و الگوهای طراحی شده  مرتبط بحث و تبادل نظر شد.

   درابتدای جلسه، بارانی، مدیرکل دفتر برنامه بودجه و ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد به ارائه توضیحاتی درخصوص نظام ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد پرداخت و گفت: شاخص‌های سنتی ارزیابی عملکرد تغییر کرده و در این ساختار به شاخص‌های جدیدی رسیده‌ایم.

   وی با اشاره به اینکه برای تهیه نظام ارزیابی عملکرد شهرداری مشهد، بیش از دو سال زمان صرف شده است، یکی از مهمترین دغدغه‌ها را عملی شدن راهبردهای آن دانست و افزود: از کارکنان شهرداری می‌خواهم که طرح‌ها و راهبردهای نظام تهیه شده را مد نظر داشته باشند و با توجه به اینکه بودجه آن را تامین می‌کنیم، طرح‌ها و برنامه‌هایشان را بر اساس برش منطقه‌ای تنظیم کنند.

   در ادامه، شهریار آل شیخ، معاون برنامه‌ریزی و توسعه با تاکید بر اینکه شهرداران مناطق، برش منطقه‌ای را مدنظر قرار دهند، گفت: در روال جدید شهرداری، هر زمانی می‌توان پروژه تعریف و ارائه کرد بنابراین از شهرداران مناطق می‌خواهیم که به طور خاص بر روی تعریف و مطالبات پروژه‌ها متمرکز شوند.

   وی افزود: در مناطقی که شهرداری الکترونیک را اجرا کرده‌ایم عملکرد کارکنان به صورت لحظه‌ای قابل پیگیری است.

   در ادامه، سعید ریخته‌گر، شهردار منطقه11، ضمن قدردانی از زحمات حوزه برنامه ریزی بر ضرورت بررسی تجربه کارهای گذشته دوره اول شورا در زمینه ارزیابی عملکرد تاکید کرد.

   وی همچنین با اشاره به اینکه تفویض اختیارات به شهرداران مناطق مناسب نیست، گفت: شهرداران مناطق در عزل و نصب نیروهایشان اختیارات محدودی دارند و هر تصمیمی در این رابطه را باید با هماهنگی شهرداری مرکز انجام دهند که این امر باعث می‌شود شهردار منطقه صلابت و اقتدار مدیریتی لازم را نداشته باشد.

    

   تعداد بازدید: 69
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر • اطلاعات تماس
  آدرس :

  بلوار فرهنگ -فرهنگ 42

  تلفن :31296001
  فاکس :31296116
  رایانامه :zone11@manmail.ir
 • سایت های مرتبط
  منشور اخلاقی
  خط مشی کیفیت
  سامانه خدمات شهرسازی
  مدیریت هسته گزینش
 • امار بازدید سایت
  مجموع بازدیدها : 2,154,347
  تعداد بازدید امروز : 343
  تعداد بازدید دیروز : 656
  آخرین به روزرسانی : 1399/03/11 13:50