اوقات شرعی
 • سه شنبه،26 شهریور 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه11
    تعداد بازدید: 35
    کد: 182046
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۶/۱۳
    شهردار منطقه 11 خبر داد؛

    برگزاری بزرگترین مانور آتش سوزی در منطقه11

    صبح امروز، بزرگترین مانور آتش سوزی با حضور بیش از 50 آتش نشان از 7 ایستگاه آتش نشانی درمحل ساختمان شهرداری منطقه یازده با همکاری مدیریت بحران شهرداری مشهد، ساختمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، نیروهای مردمی دوام ثامن و اورژانس115 برگزار شد .
    برگزاری بزرگترین مانور آتش سوزی در منطقه11

    به گزارش روابط عمومی منطقه11،سعید ریخته گر شهردار منطقه گفت: بزرگترین مانورمدیریت بحران آتش سوزی صبح امروز13 شهریور ماه با حضور بیش از 50 آتش نشان از 7 ایستگاه آتش نشانی درمحل ساختمان شهرداری منطقه یازده با همکاری مدیریت بحران شهرداری مشهد، سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی، نیروهای مردمی دوام ثامن و اورژانس115 برگزار شد.

    ریخته گر افزود: این مانوربا سناریوی مقابله با آتش اجرا گردید که طی آن هماهنگی بین واحدهای مرتبط در صورت بروز شرایط اضطراری و چگونگی اطلاع رسانی به واحدهای امدادرسان ، بررسی مسیرها و راه های دسترسی موجود، چگونگی نجات آسیب دیدگان و کمکهای اولیه، عملکرد اعضای کمیته پدافند غیر عامل ، شناسایی پتانسیل های بحران و میزان آگاهی و مهارت پرسنل امداد و نجات ، آتش نشانی ، اورژانس و سایر دستگاه های ذیربط در زمینه واکنش در شرایط سخت و نیز سرعت عمل نیروهای مختلف برای نجات جان همشهریان و کاهش آسیب پذیری روانی و جسمانی مورد آزمایش و ارزیابی قرار گرفت.

    وی افزود: در این مانورابتدا به مدت 5 دقیقه کلیه پرسنل و شهروندان توسط ستاد مدیریت بحران منطقه و نیروهای مردمی دوام ثامن ازساختمان منطقه تخلیه شدند و پس از حضور نیروهای آتش نشانی در محل، عملیات آتشنشانی آغاز شد و همکاران محبوس شده در طبقات چهارم و پشت بام، توسط نیروها ی اتش نشانی از ساختمان به بیرون هدایت شدند و عملیات اطفاء حریق با موفقیت به پایان رسید.

    گفتنی است در این مانور 40 نفر از نیروهای مردمی دوام ثامن نیز حضور داشتند و در پایان مانور، کلاس آموزشی اطفاء حریق ویژه همکاران و شهروندان برگزار شد.

     

    تعداد بازدید: 35
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر