اوقات شرعی
 • دوشنبه،05 خرداد 1399
 • ورود
 
   
  • بخشهای خبری
   |- 11
  •  
   منبع خبر : روابط عمومی منطقه11
   تعداد بازدید: 53
   کد: 177694
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۸/۰۴/۱۰
   درراستای اجرای طرح جمعه های محله گردی صورت گرفت:

   محله گردی رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد در منطقه 11

   محمد هادی مهدی نیا ، رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر مشهدمقدس گفت: منطقه یازده از ظرفیت های ویژه‌ای برای افزایش نقش پیاده‌محوری برخوردار است و پیشنهادهای مختلفی برای احداث پیاده‌راه‌ها و آرامسازی های ترافیک مطرح شده و امیدواریم این پیشنهادات در تصمیم‌سازی‌های بحث افزایش پیاده‌مداری موثر باشد.
   محله گردی رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای اسلامی شهر مشهد در منطقه 11

   به گزارش روابط عمومی منطقه11، روز جمعه هفتم تیرماه، محمد هادی مهدی نیا ، رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهربه همراه مسئولین منطقه در محله گردی از شهرک ارمغان ، بلوار شهید فخرایی و بلوار معلم، از پروژه های این منطقه بازدید کردند.

   دربخشی از این بازدید که به شهرک ارمغان اختصاص یافت،  مهدی نیا عنوان داشت: متاسفانه برخی از مناطق شهری ما با توجه به سابقه قدیمی ، علی رغم اینکه در موقعیت مکانی خوبی هستند ولی دچار عقب ماندگی تاریخی شده اند و به لحاظ اقتصادی و اجتماعی ممکن است در تناسب با بافت های اطراف خود نباشند.

   وی در همین ارتباط افزود: محلاتی همچون ارمغان ، نهضت، یوسفیه  از جمله این محلات هستند که در ادامه طرح  جمعه های محله گردی بازدید خواهیم داشت ؛ نسبت به این مناطق باید نگاه ویژه تری داشته باشیم تا شرایط بهتری ایجاد شود.

   وی با اشاره به گفتگوی مستقیم انجام شده  با شورای اجتماعی محله ارمغان و ساکنین  در این بازدید،خاطر نشان کرد: ارتباطات مستقیم و نزدیک  این چنینی اشراف بیشتری از شرایط حاکم  را به دست میدهد.

   مهدی نیا  با اشاره به پیش بینی و اجرای دو پروژه بزرگ شهری در این محدوده ، تقاطع غیر هم سطح  امام علی (ع) و پارک چهل بازه و اراضی اطراف آن ، گفت : نگاه و نظرات مردم محلی در این پروژه ها باید ریزش داشته باشد و ترتیب اثر داده شود.

    وی که پیشتر رئیس کمیته نظارتی منطقه 11 شهرداری نیز بوده ، گفت : اتصال بلوار شهید فخرایی به وکیل آباد یکی از خواسته ها و مطالبات عمده ساکنان منطقه از شهرداری بود که در جلسات مطرح می شد لذا اجرای این طرح در کمیته نظارتی به تصویب رسید و خوشبختانه با تلاش های انجام شده شاهد پیشرفت 85 درصدی این پروژه هستیم .

   رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی  شورای شهر مشهد در بخش پایانی صحبت های خود به  ظرفیت ویزه منطقه به منظور افزایش نقش پیاده محوری، خاطر نشان کرد : پیشنهاد های مختلفی برای احداث پیاده راه ها و آرام سازی های ترافیک مطرح شده و امیدواریم این پیشنهادات در تصمیم سازی های بحث افزایش پیاده مداری موثر باشد.

   گفتنی است رئیس کمیسیون عمران و شهرسازی شورای شهر در خصوص این بازدید اظهار داشت: با توجه به نگاه متوازن و عدالت‌محور شورای پنجم شهر مشهد به تمامی مناطق شهری، اعم از کم‌برخوردار و برخوردار، طرح جمعه های محله‌گردی در تمامی محلات انجام خواهد شد.

    

    

    

   تعداد بازدید: 53
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر • اطلاعات تماس
  آدرس :

  بلوار فرهنگ -فرهنگ 42

  تلفن :31296001
  فاکس :31296116
  رایانامه :zone11@manmail.ir
 • سایت های مرتبط
  منشور اخلاقی
  خط مشی کیفیت
  سامانه خدمات شهرسازی
  مدیریت هسته گزینش
 • امار بازدید سایت
  مجموع بازدیدها : 2,150,854
  تعداد بازدید امروز : 354
  تعداد بازدید دیروز : 463
  آخرین به روزرسانی : 1399/03/03 14:09