اوقات شرعی
 • پنج شنبه،30 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه11
    تعداد بازدید: 48
    کد: 177629
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۴/۰۹
    به مناسبت گرامیداشت روز جهانی مبارزه با مواد مخدرصورت گرفت ؛

    حمل پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در منطقه یازده

    به مناسبت گرامی داشت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر ،پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در محدوده 17 کیلومتری منطقه یازده توسط گروه های ورزشی و اجتماعی حمل شد.
    حمل پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در منطقه یازده

    به گزارش روابط عمومی منطقه11، آرش رمضانی رئیس اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه گفت: به همت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه و با مشارکت حوزه تربیت بدنی، خدمات شهری و مدیریت بوستان ملت،  ویژه برنامه گرامی داشت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر برگزار شد.

    رمضانی افزود: در این مراسم پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران و پیام های پیشگیری از اعتیاد، در محدوده 17 کیلومتری منطقه یازده، با همراهی بیش از 17 گروه ورزشی و سازمان مردم نهاد، حمل گردید.

    وی هدف از این اقدام را گرامی داشت روز جهانی مبارزه با مواد مخدر و نشان دادن عزم جدی فعالین فرهنگی و ورزشی منطقه در ریشه کن کردن بلای خانمان سوز اعتیاد دانست و عنوان کرد: اعتیاد به مواد مخدر یکی از مهمترین مشکلات اجتماعی، اقتصادی و بهداشتی است که عوارض ناشی از آن تهدیدی جدی برای جامعه بشری محسوب شده و موجب رکود اجتماعی در زمینه‌‏های مختلف می‌گـــــردد و در همین راستا آگاهی بخشی، بصیرت افزایی و معتقد کردن مردم به برنامه های پیشگیرانه وهمراه کردن به اجرای آنها مهم‌ترین راه کاهش آسیب‌های اجتماعی است.

    گفتنی است ورزشکاران جانباز آسایشگاه امام خمینی، بانوان ورزشکار منطقه یازده،گروه های ورزش رزمی جوجیستو استاد کارگر، خدمات شهری منطقه، پرسنل اتشنشانی ایستگاه دانشجو، هیات موتور سواری و اتوموبیل رانی، خدمت به زائرین پیاده امام هشتم، مینی بسکتبال منطقه ، دوچرخه سواری همرکابان، باشگاه کوهنوردی ایثار و انجمن های انجمن بهبود یافتگان مواد مخدر، سندروم داون و اداره بهزیستی استان خراسان از مشارکت کنندگان در حمل پرچم مقدس جمهوری اسلامی بودند.

     

     

    تعداد بازدید: 48
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر