اوقات شرعی
 • پنج شنبه،30 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه11
    تعداد بازدید: 142
    کد: 177527
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۴/۰۶
    در بوستان ملت برگزار شد؛

    نشست شهردار منطقه 11 با مدیران گروه های ورزشی بوستان ملت

    سعید ریخته گر شهردار منطقه یازده در نشستی با مدیران گروه های ورزشی بوستان ملت برلزوم رعایت قوانین و هنجارهای عمومی از سوی گروه های ورزشی تاکید کرد.
     نشست شهردار منطقه 11 با مدیران گروه های ورزشی بوستان ملت

    به گزارش روابط عمومی منطقه11، در این نشست که در دفتر مدیریت بوستان بزرگ ملت برگزار شد، سعید ریخته گر شهردار منطقه یازده به تبیین مسائل مطرح شده درخصوص گروه های ورزشی پرداخت و با اشاره به لزوم رعایت قوانین و هنجارهای عمومی از سوی گروه های ورزشی گفت: اگرچه ورزش صبحگاهی یکی از فعالیت های مثبت خودجوش شهروندی است که در سطح بوستان برگزار می شود، لیکن گروه ها باید هرچه بیشتر قوانین و هنجارهای عمومی و حقوق دیگران را رعایت کنند و دراین راستا باید به دغدغه گروه های مذهبی و خانواده شهدا اهتمام و احترام بیشتری گذاشته شود.

    شهردار منطقه یازده با اعلام این که شهرداری صرفا وظیفه ایجاد فضای مناسب برای شهروندان را به عهده دارد ، نظارت بر گروه های ورزشی را وظیفه اداره ورزش و جوانان دانست.

    وی درخصوص ورزش بانوان در بوستان گفت : سایت بانوان درحال تجهیز و افزایش سطح می باشد و بانوان می توانند با پوشش مناسب ، بدون دغدغه و ناراحتی به فعالیت های ورزشی بپردازند.

    ریخته گر همچنین با اشاره به بهره برداری از سیستم صوت یکپارچه بوستان ملت ، تاریخ رونمایی از آن را 12 تیرماه همزمان با آغاز دهه کرامت اعلام کرد و از همه گروه های ورزشی برای شرکت در برنامه ورزشی ویژه آن روز دعوت نمود.

    در ادامه جلسه مدیران به ارائه دیدگاه های خود پرداختند و درخواست برگزاری نشست مشترک با مدیران اداره کل ورزش و جوانان مشهد را مطرح نمودند.

     

     

    تعداد بازدید: 142
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر