اوقات شرعی
 • پنج شنبه،23 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 11
    تعداد بازدید: 52
    کد: 172450
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۸/۰۱/۲۱
    در مسجد پیامبر اعظم (ص) برگزار شد:

    دیدار مردمی شهردار مشهد با شهروندان منطقه 11

    همزمان با میلاد امام حسین (ع) ، نشست صمیمی شهردار مشهد ،مدیران شهری، شهردار و مسئولین منطقه یازده با شهروندان، در مسجد پیامبر اعظم (ص) برگزار شد .
    دیدار مردمی شهردار مشهد با شهروندان منطقه 11

    به گزارش روابط عمومی منطقه 11؛ همزمان با میلاد امام حسین (ع) ، نشست صمیمی شهردار مشهد ،مدیران شهری، شهردار و مسئولین منطقه یازده با شهروندان، در مسجد پیامبر اعظم (ص) برگزار شد .

    دراین دیدار، شهروندان به بیان مشکلات منطقه و مسجد از جمله احداث کتابخانه عمومی، افزایش سرانه فضای سبز عمومی ، ایجاد پارک خطی ، ایجاد فضای ورزشی روباز ، تجهیز پل عابر پیاده بلوار آزادی به آسانسور ، جمع آوری سگ های ولگرد ، تغییر زمان آبگیری تانکرهای فضای سبز و .... پرداختند.

    محمدرضا کلائی شهردار مشهد گفت : شهرداری نسبت به مشکلاتی که مربوط به این سازمان است ورود کرده  و جهت رفع آن اقدام خواهد کرد .

    سعید ریخته گر شهردار منطقه 11 در پاسخ به سوالات شهروندان گفت : شهرداری نمی تواند وظیفه همه ارگان ها را انجام دهد به عنوان مثال بوستان ها جزء معابر عمومی بوده اما امنیت اخلاقی آن به عهده شهرداری نیست.

    وی افزود: در مساله سگ های ولگرد شهرداری مسئول است اما سگ های تزئینی ارتباطی به این ارگان ندارد.

    در پایان شهردار و مدیران شهری حاضر در این دیدار، سؤالات و پیشنهادهای شهروندان را در خصوص مسائل مختلف شنیدند، به برخی از آنها پاسخ دادند و برای برخی دیگر چاره‌اندیشی کردند.

    تعداد بازدید: 52
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر