اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 11
    تعداد بازدید: 95
    کد: 164873
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۱۰/۰۲

    یلدای مهربانی در منطقه 11

    به همت اداره فرهنگی و اجتماعی منطقه و به مناسبت شب یلدا برنامه های متنوعی از جمله جشن در زندان وکیل آباد ، جشن یلدای مهربانی و غرفه فرهنگی ایستگاه شب های روشن در سطح منطقه برگزار شد.
    یلدای مهربانی در منطقه 11

    به گزارش روابط عمومی منطقه 11؛ به همت اداره فرهنگی و اجتماعی و به مناسبت شب یلدا با همکاری زندان وکیل آباد مراسم جشنی در قالب اجرای موسیقی سنتی برگزار گردید.

    محمدرضا رنجبر گلستانی کارشناس اجتماعی منطقه در مورد این برنامه عنوان نمود : با توجه به این که زندان وکیل آباد در منطقه 11 قرار دارد لازم است برای این قشر نیز برنامه های فرهنگی و اجتماعی در نظر بگیریم و اجرای موسیقی سنتی و آئینی به مناسبت یلدا به عنوان اولین گام در این راستا با استقبال بسیار خوب زندانیان مواجه شد.

    از دیگر برنامه های اجرا شده به مناسبت این شب به غرفه فرهنگی ایستگاه شب های روشن در ضلع غربی بوستان ملت می توان اشاره نمود .

    رنجبر گلستانی گفت: اجرای گروه موسیقی سنتی ،جمع آوری کتاب های اهدایی برای زندان وکیل آباد ، اهداء سیب و بروشور ترک سیگار به شهروندانی که با هدف ترک،سیگار های خود را تحویل ایستگاه می دادند، قصه گویی و رادیو محله از جمله برنامه هایی بود که در این ایستگاه اجرا شد.

    گفتنی است در ساخت و تزیین این ایستگاه با هدف منسوخ نمودن استفاده از مواد غیر ضروری از هیچگونه بنری استفاده نشد و تزیین این ایستگاه با استفاده از جعبه های میوه توسط جوانان خلاق منطقه صورت گرفت. 

     

    جشن یلدای مهربانی

    جشن یلدای مهربانی با هدف ترویج فرهنگ مهر و دوستی با جمع آوری میوه و شیرینی و بسته بندی جهت دانش آموزان نیازمند برگزارشد.  

    در طرح یلدای مهربانی اقلام جمع اوری شده از مدارس سطح ناحیه 2 منطقه ، پس از بسته بندی  به خیریه گلستان علی(ع) اهدا شد .

     

    تعداد بازدید: 95
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    1 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر