اوقات شرعی
 • پنج شنبه،23 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 11
    تعداد بازدید: 93
    کد: 161025
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۳۰
    به همت پژوهشکده مشاغل برگزار شد

    سمینار آشنایی با شغل درودگری

    سمینار آشنایی با شغل درودگری به همت پژوهشکده مشاغل شهرداری منطقه 11 برگزار گردید.
    سمینار آشنایی با شغل درودگری

    به گزارش روابط عمومی منطقه 11 ؛ با توجه به راه اندازی پژوهشکده مشاغل از ابتدای اردیبهشت ماه سال جاری هر هفته حداقل دو سمینار آموزشی با محوریت آشنایی با مشاغل مختلف ویژه عموم شهروندان و به صورت رایگان برگزار می گردد .

    محمدرضا رنجبر گلستانی کارشناس اجتماعی منطقه 11 در مورد فعالیت های این پژوهشکده عنوان نمود: با توجه به نیاز بسیاری از افراد جویای کار به آشنایی با مشاغل مختلف و کسب اطلاعات جهت انتخاب شغل مورد نظر اقدام به راه اندازی این پژوهشکده نمودیم تا کسب اطلاعات در خصوص مشاغل را تسهیل نماییم.

    وی افزود: در همین راستا با همکاری اداره فنی و حرفه ای ، جهاددانشگاهی و اصناف مختلف اقدام به برگزاری سمینارهای رایگان آشنایی با مشاغل مختلف برگزار می کنیم که تاکنون بالغ بر 28 نوع شغل مختلف معرفی شده است .

    رنجبر گلستانی گفت : در همین راستا جهت اطلاع رسانی بیشتر در فضای مجازی سایتی به نشانی tormashaghel.ir  راه اندازی شده و شهروندان می توانند از برنامه های این پژوهشکده مطلع شوند .

    وی افزود : خوشبختانه این سمینارها مورد استقبال بسیارخوب شهروندان قرار گرفته است و در نظر داریم در ماه های آینده اقدام به توسعه فعالیت های پژوهشکده جهت معرفی بهتر مشاغل نماییم .

    تعداد بازدید: 93
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر