اوقات شرعی
 • پنج شنبه،30 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 11
    تعداد بازدید: 90
    کد: 160954
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۲۹
    شورای اجتماعی محله تربیت برگزار می‌کند

    جشنواره فانوس‌ها در بوستان چهل بازه

    شورای اجتماعی محله تربیت جشنواره فانوس‌ها را به میزبانی بوستان چهل‌بازه برگزار می‌کند.
    جشنواره فانوس‌ها در بوستان چهل بازه

    به گزارش روابط عمومی منطقه 11، با تصویب شورای اجتماعی محله تربیت و با هدف ایجاد نشاط و شادابی در محله جشنواره فانوس‌ها برگزار می‌شود.

    جلسه ماهانه شورای اجتماعی محله تربیت با هدف بررسی راهکارهای افزایش شادی و نشاط در جامعه و در اداره ناحیه 2 شهرداری منطقه برگزار شد.

    در ابتدای جلسه اجرای طرح سلامتی محله مطرح شد، امیرعباس قربانی کارشناس بهداشت محله با بیان تاثیر سلامت بر شادی و نشاط بیان داشت: اجرای طرح سلامتی محله به این شکل که در هر محله بررسی شرایط سلامت و چکاپ افراد توسط مراکز بهداشت منطقه انجام شود و راهکارهای درمانی بررسی و پیشنهاد شود را مطرح کرد.

    از جمله راهکارهایی که در این جلسه برای افزایش شادی و نشاط در محله مطرح شد که می‌توان به احیای بوستان های محلی، ارتباط با مراکز سازمان فنی و حرفه‌ای برای آموزش مشاغل کارگران فصلی، زیباسازی‌های بصری، افزایش وسایل ورزشی در بوستان ها، برگزاری تئاترهای خانوادگی، برپایی ایستگاه‌های سلامت، اجرای عمومی موسیقی محلی  و برگزاری همایش‌های پیاده‌روی و کوهنوردی اشاره کرد.

    در پایان جلسه علاوه بر اینکه تصمیم گرفته شد برای اجرای برنامه‌های پیشنهادی پیگیری‌هایی از سوی معاونت فرهنگی و اجتماعی منطقه انجام شود، مصوب شد تا جشنواره فانوس‌ها در بوستان چهل بازه برگزار شود.

    در این برنامه که به همت شورای اجتماعی محله برگزار خواهد شد فراخوان آن از سوی معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری به اطلاع عموم خواهد رسید.

    تعداد بازدید: 90
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر