اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 11
    تعداد بازدید: 136
    کد: 160919
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۲۹
    در جلسه شورای اجتماعی محله دانشجو مطرح شد

    راهکار‌های افزایش شادی و نشاط در محله دانشجو

    جلسه ماهانه محله دانشجو با موضوع بررسی راهکار‌‌های افزایش شادی و نشاط در محله بررسی شد.
    راهکار‌های افزایش شادی و نشاط در محله دانشجو

    به گزارش روابط عمومی منطقه 11؛ با توجه به شرایط اقتصادی و اجتماعی جامعه و تاثیرگذاری آن بر وضعیت روحی و روانی جامعه، اعضای شورای اجتماعی محله دانشجو جلسه مهرماه این محله را به بررسی راهکارهای افزایش شادی و نشاط در محله اختصاص دادند.

    در ابتدای جلسه حجت‌الاسلام زاهدی نماینده مساجد در شورای اجتماعی محله با اشاره به آیاتی از کلام‌ا... مجید بر تاثیرگذاری حسن رفتار مردم با یکدیگر و تاثیرگذاری مثبت آن بر وضعیت روحی و روانی مردم تاکید داشت و ادامه داد: افزایش محبت نسبت به یکدیگر بهترین اتفاق ممکن برای افزایش شادی و نشاط در جامعه است.

    در ادامه نازنین خمر نماینده رسانه‌ها در شورای محله بیان داشت: باید شروع نشاط و شادابی از مادران جامعه باشد که می‌تواند از طریق آن‌ها شادی و نشاط به همه اعضای خانواده و در نتیجه جامعه منتقل شود، خمر در ادامه افزود: جشن‌‎های شبانه در بوستان‌های محلی یکی از برنامه‌هایی است که می‌تواند به نشاط جامعه کمک کند.

    یاسر آسمان‌دره نماینده فرهیختگان محله ضمن تاکید بر اهمیت گفت‌وگو در جامعه بیان داشت: باید به سمتی رفت تا مکانی برای گفت‌وگو مردم با یکدیگر فراهم کنیم، امروزه نیاز مردم به صحبت کردن و بازگو کردن مشکلات و دغدغه‌هاست از این رو پیشنهاد محل‌هایی برای گفت‌وگو را دارم که یقینا بر نشاط و شادابی جامعه تاثیر می‌گذارد.

    امیر مسعود دلشاد نماینده جوانان محله در شورای اجتماعی محله دانشجو، بر اهمیت کتاب و کتابخوانی در جامعه و تاثیر آن بر ایجاد نشاط در جامعه تاکید داشت و پیشنهاد برگزاری برنامه فستیوال کتابخوانی را به مناسبت روز کتابخوانی پیشنهاد کرد که مورد استقبال سایر اعضا قرار گرفت.

    ثریا سادات عنبری دبیر شورای اجتماعی محله دانشجو هدف از موضوع جلسه را اینگونه بیان کرد: در پی این هستیم تا فضایی را فراهم کنیم تا مردم بتوانند کمی از مشکلات اقتصادی فاصله بگیرند و زمینه نشاط در محله ایجاد شود.

    در پایان جلسه مهرماه شورای اجتماعی محله دانشجو برگزاری فستیوال کتابخوانی، ایجاد فضایی برای گفت‌وگو در محله، برگزاری نمایش خیابانی ، اجرای موسیقی خیابانی و فضاسازی‌هایی که موجب زیباسازی بصری می‌شود، مصوب شد  تا در راستای افزایش شادی و نشاط در جامعه به کار گرفته شود.

    تعداد بازدید: 136
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر