اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه11
    تعداد بازدید: 132
    کد: 160033
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۷/۱۵
    رئیس اداره فنی و عمران منطقه11 خبر داد:

    بازدید شهردار منطقه یازده از پروژه در حال ساخت سالن ورزشی امامت

    سعید ریخته گر شهردار منطقه یازده به همراه مسئولین این منطقه از مجموعه ورزشی در حال ساخت واقع در بلوار امامت بازدید کردند.
    بازدید شهردار منطقه یازده از پروژه در حال ساخت سالن ورزشی امامت

    به گزارش روابط عمومی منطقه یازده، مهرداد آریافر رئیس اداره فنی و عمران منطقه با اعلام این خبر افزود: احداث فضاهایی با کاربری ورزشی در سطح مناطق شهر مشهد از اهمیت خاصی برخوردار است. در همین راستا شهردار منطقه یازده به همراه مسئولین این منطقه به منظور بررسی میزان پیشرفت امور از مجموعه ورزشی در حال ساخت واقع در بلوار امامت بازدید کردند.

    آریافرعنوان داشت: شهرداری منطقه یازده پس از افتتاح سالن ورزشی امید و زندگی، تکمیل دومین مجموعه ورزشهای گروهی را در دستور کار خود قرار داده است.

    لازم به ذکر است پروژه مجموعه ورزشی امامت، با مساحت زیر بنای 2200 متر مربع، شامل یک سوله ورزشی برای ورزش های توپی، رزمی، بدنسازی، اسپینینگ و یک ساختمان اداری و محوطه های ورزشی روباز در حدود دو هکتار، در انتهای بلوار امامت تحت نظارت اداره فنی و عمران منطقه، در حال احداث می باشد.

    گفتنی است به منظور تسریع کار و اتمام هر چه سریعتر پروژه، جلسات مدونی به صورت هفتگی با حضور شهردارمنطقه و نمایندگان ادارات فنی و عمران و برنامه ریزی و فرهنگی منطقه جهت رسیدگی به روند اجرایی کار، در محل پروژه برگزار می گردد.

    در جلسه اخیر، طرح نهایی نمای ساختمان با توجه به ارائه پیشنهادات مشاور، توسط شهردار منطقه مورد بررسی و بازبینی قرار گرفت و راهنمایی و اصلاحات لازم در این خصوص ارائه شد.

    همچنین در خصوص طراحی محوطه پروژه که شامل فضای سبز و مجموعه های ورزشی روباز می باشد نیز پیشنهادهایی ارائه گردید که در طرح نهایی کار لحاظ خواهد شد.

     

    تعداد بازدید: 132
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر