-1°C 
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،21 آذر 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 58
    کد: 156545
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۵/۱۸

    بازدید رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر از ظرفیت‌های فرهنگی منطقه یازده

    رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد و رئیس شوراهای اجتماعی محلات به همراه شهردار و معاون فرهنگی منطقه یازده از ظرفیت‌های فرهنگی سطح منطقه بازدید کردند.
    بازدید رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر از ظرفیت‌های فرهنگی منطقه یازده

    رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد و رئیس شوراهای اجتماعی محلات به همراه شهردار و معاون فرهنگی منطقه یازده از ظرفیتهای فرهنگی سطح منطقه بازدید کردند.

    به گزارش روابط عمومی منطقه یازده، با توجه به مصوبه جلسه شورای اجتماعی محله فارغ التحصیلان و تربیت مبنی بر بازدید رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر و مدیران منطقه به منظور شناخت بهتر ظرفیت‌های فرهنگی و معضلات محله، روز سه‌شنبه احسان اصولی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر مشهد، مجتبی منتظری رئیس شوراهای اجتماعی محلات به همراه شهردار و معاون فرهنگی منطقه یازده از ظرفیت‌های فرهنگی سطح منطقه بازدید کردند.

    در بخش نخست این بازدید که با حضور در مسجد حضرت رقیه(س) و مؤسسه فرهنگی پژوهشی کرانه حضور صورت گرفت، مقرر شد از فضا و ظرفیت این دو کانون فرهنگی به منظور آموزش اعضای شورای اجتماعی محلات استفاده شود.

    در بازدید از زورخانه پاساگاد نیز توافق شد فضایی از فازهای بعدی بوستان چهل بازه جهت ساخت و تجهیز زورخانه در اختیار مدیر زورخانه قرار گیرد.

    در بخش دیگر این بازدید که از خردسرای فردوسی واقع در بلوار معلم با حضور دکتر یاحقی، سایر هیئت امنای مجموعه و خانم آزاده اخلاقی عکاس برجسته بین المللی صورت گرفت، مقرر شد وقایع شاهنامه و زندگی فردوسی به تصویر کشیده شود.

    در پایان نیز از مساجد صاحب الزمان و فتاح بازدید شد. در این بخش از بازدید مقرر شد به درخواست شهروندان شهرک ارمغان مبنی بر ایجاد دسترسی از این شهرک به بوستان چهل بازه توسط مدیران قول مساعدت داده شد.

    تعداد بازدید: 58
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر