اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی شهرداری منطقه 11
    تعداد بازدید: 102
    کد: 155166
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۲۶
    در بوستان ملت برگزار شد:

    نشست صمیمی شهردار منطقه یازده با گروه های تخصصی و مخاطبان عمومی بوستان ملت

    شب گذشته نشست صمیمی شهردار و رؤسای ادارات منطقه یازده با ورزشکاران، گروه های زیست محیطی، هنری و مخاطبان عمومی بوستان ملت در نمازخانه شهیدبهشتی این بوستان برگزار شد.
    نشست صمیمی شهردار منطقه یازده با گروه های تخصصی و مخاطبان عمومی بوستان ملت

    به گزارش روابط عمومی منطقه یازده، با توجه به جایگاه ویژه و اهمیت زیاد بوستان ملت در شهر مشهد و کاربری فرامنطقه‌ای آن، مدیریت منطقه به منظور خدمت‌رسانی هر چه بهتر تصمیم گرفت نشستی با مخاطبان عمومی و تخصصی بوستان ملت برگزار کند تا از نظرات و دیدگاه‌های مردم برای افزایش کیفیت فضای بوستان و برنامه‌های موجود در آن بهره ببرد. در این نشست نمایندگان گروه‌های ورزشی و هنری و سازمان های مردم نهاد فعال در بوستان ملت مسائل و مطالبات خود را با مسئولان منطقه مطرح کردند. سعید ریخته‌گر شهردار منطقه یازده در ابتدای این نشست که با استقبال خوب مردم مواجه شده بود، گفت: حفظ و افزایش روحیه نشاط در میان شهروندان یکی از دغدغه ها و اولویت‌های اصلی شورای پنجم و مدیریت فعلی شهر مشهد است و این دغدغه مهم جز از طریق مشارکت و همفکری با گروه های مردمی مرتفع نمی‌شود. ریخته‌گر در این زمینه از مخاطبان تخصصی و عمومی بوستان ملت خواست که شهرداری را از پیشنهادها و نظرات خود محروم نکنند و افزود: شهرداری منطقه یازده برای افزایش نشاط شهروندان نهایت تلاش خود را خواهد کرد.

    در ادامه نشست نمایندگان گروه های فعال در بوستان ملت و ورزشکاران ضمن تشکر از مدیریت جدید و ابراز رضایتمندی از افزایش سطح تعامل ایشان با گروه های فعال، دغدغه های خود برای بهبود فضای بوستان را مطرح کردند. یکی از مهمترین مسائلی که فعالان ورزشی در این جلسه مطرح کردند ضرورت وجود رسانه ای برای ایجاد ارتباط میان گروه های مختلف بوستان و شهروندان و مخاطبان عمومی بود که به پیشنهاد شهردار منطقه قرار شد از این پس بخشی از فضای نشریه شهرآرا محله منطقه یازده به این گروه ها و معرفی فعالیت های آنان اختصاص پیدا کند.

    تعداد بازدید: 102
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر