اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه یازده
    تعداد بازدید: 106
    کد: 154315
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۱۲
    شهردار منطقه ۱۱ مشهد با حضور در مرکز 137 شهرداری:

    موضوعات بهداشتی و خدمات شهری مهم‌ترین مشکلات ساکنان منطقه 11 مشهد

    وجود زمین‌های خالی و تبدیل شدن به محل تجمع زباله‌ها و جمع شدن سوسک و موش، نبود ایمنی در وسایل بازی، عدم رسیدگی به درختان و .. از جمله مشکلات مطرح شده توسط شهروندان منطقه ۱۱ بوده است.
    موضوعات بهداشتی و خدمات شهری مهم‌ترین مشکلات ساکنان منطقه 11 مشهد

    به گزارش روابط عمومی منطقه 11، سعید ریخته‌گر با حضور در مرکز ۱۳۷ ، ضمن پاسخگویی به شهروندان منطقه، رسیدگی بیشتر به موضوعات بهداشتی و خدمات شهری را به عنوان مهم‌ترین درخواست‌های شهروندان عنوان کرد.
    وی بیان کرد: وجود زمین‌های خالی و تبدیل شدن به محل تجمع زباله‌ها و جمع شدن سوسک و موش، نبود ایمنی در وسایل بازی، عدم رسیدگی به درختان و .. از جمله مشکلات مطرح شده توسط شهروندان منطقه ۱۱ بوده است.
    ریخته‌گر اظهار کرد: جمع‌آوری مشاغل مزاحم و واگذاری واحدهایی به آنان برای مشاغلی همچون کارواش‌ها، مجتمع‌های فروش گوشت و مرغ و ... از دیگر مشکلات شهروندان این منطقه بوده است.
    به گفته وی رسیدگی پیشروی‌های طولی و ساخت و سازهای غیرمجاز و ایجاد مشکلات برای همسایه‌ها و شهروندان نیز موضوعاتی بود که توسط شهروندان منطقه ۱۱ مطرح شد.
    ریخته‌گر در خصوص جابه جایی مشاغل مزاحم ابراز کرد: جابه جایی این مشاغل در حوزه فعالیت سازمان میادین شهرداری مشهد است که باید این مکان‌ها شناسایی شوند و نسبت به جابه جایی آنها اقدام شود.
    وی در ادامه حضور شهرداران و پاسخگویی آنان به شهروندان مناطق در مرکز ۱۳۷ را موثر در ارتباط بین شهرداری و شهروندان دانست.

    تعداد بازدید: 106
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر