5°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه11
    تعداد بازدید: 69
    کد: 154044
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۰۹

    تبلور امید و اراده در منطقه یازده

    به همت حوزه اجتماعی معاونت فرهنگی شهرداری منطقه یازده جشنواره بزرگ تبلور امید و اراده روز پنجم تیرماه مصادف با روز جهانی مبارزه با مواد مخدر در محدوده شهرداری منطقه یازده برگزار شد.
    تبلور امید و اراده در منطقه یازده

    به گزارش روابط عمومی منطقه11؛ رنجبر گلستانی کارشناس اجتماعی شهرداری منطقه یازده درباره این خبر گفت: با هدف گرامیداشت یاد شهدای مبارزه با مواد مخدر و مانور اتحاد و همبستگی ورزشکاران به مناسبت گرامیداشت 5 تیر مصادف با روز جهانی مبارزه با مواد مخدر به دعوت معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری منطقه یازده ورزشکاران و قهرمانان و جوانان شورای اجتماعی محلات منطقه پرچم مقدس جمهوری اسلامی و پیام‌های مرتبط با مبارزه با مواد مخدر را در این روز در مسیر 17 کیلومتری محدوده شهرداری منطقه یازده مشهد حمل کردند.

    شروع این مراسم از ابتدا مقابل بوستان چهل بازه و با سخنرانی نماینده جوانان شورای اجتماعی محلات منطقه یازده خانم شیما شاه‌منصوری نایب قهرمان رشته دومیدانی جهان در مسابقات جهانی ارژانتین آغاز شد. سپس پرچم مقدس جموری اسلامی توسط ورزشکاران اعزامی هیئت های دو میدانی و کوهنوردی در بولوار معلم حمل و در چهارراه دانشجو به ورزشکارن هیئت ورزش های بومی و محلی سپرده شد و به همین ترتیب پرچم‌ها در مسیرهای چهار راه دانش آموز، چهارراه سید رضی و جلال آل احمد توسط هیئت‌های وشو، والیبال و باشگاه ققنوس تا مقابل آسایشگاه جانبازان بوستان ملت حمل شد. گفتنی است قسمتی از این مسیر نیز توسط جانبازان نیروی انتظامی حمل و به دست هیئت دوچرخه سواری در ابتدای بولوار وکیل آباد سپرده شد. هیئت دوچرخه سواری نیز با طی مسیر تا مقابل ایستگاه آتش نشانی دانشجو به شهدای آتش نشان ادای احترام کرده و آتش نشانان نیز پرچم مقدس را تا چهارراه صدف محل استقرار ورزشکاران هیئت موتورسواری و اتومبیل رانی حمل نمودند. آخرین گروه مستقر در انتهای فارغ التحصیلان با همراهی کودکان انجمن سندروم داون مشهد پرچم را به مراسم جشن اختتامیه در بوستان چهل بازه رساندند.

     

    تعداد بازدید: 69
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر