5°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه11
    تعداد بازدید: 82
    کد: 153989
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۴/۰۷
    شهردار منطقه یازده در جلسه شورای اداری شهرداری منطقه اعلام کرد:

    رعایت ضوابط کاری و افزایش رضایتمندی شهروندان مهم‌ترین دستور کار ماست

    سعید ریخته‌گر در جلسه شورای اداری شهرداری منطقه یازده که روز چهارشنبه ششم تیرماه برگزار شد، اعلام کرد: رعایت ضوابط کاری و افزایش رضایتمندی شهروندان مهم‌ترین دستور کار ماست.
    رعایت ضوابط کاری و افزایش رضایتمندی شهروندان مهم‌ترین دستور کار ماست

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه یازده، ریخته‌گر شهردار منطقه در این جلسه در خصوص افزایش رضایتمندی شهروندان گفت: رعایت ضوابط کاری و اداری و پاسخگویی کارمندان به مردم و مدیران بالادست خود اولین گام برای افزایش هرچه بیشتر رضایت شهروندان است. وی با اشاره به راهگشا بودن نقدهای اصولی و منصفانه اظهار کرد: من از انتقادات همکاران به عملکرد خودم استقبال می‌کنم و انتقاد منطقی و اصولی را یکی از مؤثرترین راه‌ها برای افزایش بهره‌وری و جلوگیری از تکرار اشتباهات می‌دانم. امیدوارم همکارانم در شهرداری منطقه یازده مشکلات، انتقادات و راهکارهایشان را در فضایی آرام به من منتقل کنند و آنها نیز پذیرای نقدهای مردم و سایر همکارانشان باشند.

    گفتنی است در بخش اول این نشست، مدیران و پرسنل شهرداری منطقه یازده ضمن مطرح کردن مسائل و درخواست‌های کاری مربوط به اداره خود با مدیریت منطقه در خصوص این موضوعات تبادل نظر و تصمیم گیری کردند.

    در پایان این جلسه حکم انتصاب علی احمدی به مدیریت اداره برنامه‌ریزی شهرداری منطقه و حکم انتصاب مریم جلال‌آبادی به سرپرستی اداره املاک منطقه داده شد و از مدیر و کارشناسان اداره فرهنگی شهرداری منطقه یازده بابت برنامه‌های باکیفیت و پرمخاطب این اداره در شب‌های ماه مبارک رمضان تقدیر به عمل آمد.

     

     


     

    تعداد بازدید: 82
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر