5°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه11
    تعداد بازدید: 84
    کد: 153504
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۲۹
    اداره فنی و عمران منطقه یازده:

    پایان عملیات تعویض درزهای انبساط باند غربی پل دانشجو

    رئیس اداره فنی و عمران منطقه یازده از پایان عملیات تعویض درزهای انبساط باند غربی پل دانشجو خبر داد.
    پایان عملیات تعویض درزهای انبساط باند غربی پل دانشجو

    به گزارش روابط عمومی منطقه11؛ مهرداد آریافر رئیس اداره فنی و عمران منطقه گفت: با توجه به هزینه و اهمیت زیاد پل ها در شبکه راه های ارتباطی و نقش استراتژی های تعمیر و نگهداری در کاهش هزینه های جاری پل ها  لزوم اجرای دوره ای عملیات تعمیر و نگهداری بعد از گذشت چندین سال از زمان بهره برداری تقاطع های غیر همسطح آشکار می شود.

    وی افزود: به منظور عملیات تعمیر و  نگهداری تقاطع های غیرهمسطح منطقه، عملیات اصلاح و مرمت تقاطع غیرهمسطح دانشجو در منطقه 11 آغاز شده و عملیات مرمت و نگهداری در سال جاری شامل تعویض درز های  انبساط زیرآسفالتی پل می‌شود. در حال حاضر عملیات تعویض درزهای انبساط  سازه ای پل در باند غربی (مسیر دانشجو به هفت تیر)  که از تاریخ 97/3/23 آغاز شده بود مطابق برنامه زمان بندی در مدت 6 روز به پایان رسیده و مسیر فوق در تاریخ 97/3/29 بازگشایی می‌شود.

    وی در ادامه افزود عملیات تعویض و ترمیم درزهای انبساط باند شرقی پس از بازگشایی باند غربی در دستور کار اداره فنی و عمران منطقه قرار می گیرد و طی مدت انجام عملیات، مسیر دسترسی بلوار هفت تیر به دانشجو به طور موقت مسدود است.

    شایان  ذکر است تقاطع غیرهمسطح دانشجو  دسترسی بلوار دانشجو به بلوار هفت تیر را با عبور از روی بلوار وکیل آباد فراهم  می‌کند که به عنوان یکی از تقاطع های اصلی سطح منطقه یازده مطابق برنامه تعمیر و نگهداری پل ها مورد بازبینی قرار گرفته و  آسیب‌دیدگی‌های جزئی آن شناسایی و برای مرمت آن اقدام شده است. اعتبار مورد نیاز برای این عملیات حدودا 7/1 میلیارد ریال است و تا اواسط تیر ماه سال جاری پایان خواهد یافت.

     

     

    تعداد بازدید: 84
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر