اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه یازده
    تعداد بازدید: 237
    کد: 153246
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۷/۰۳/۲۳

    نشست فرمانده سازمان بسیج ادارات استان خراسان رضوی با شهردار و بسیجیان منطقه یازده

    سید جواد کمالی فرمانده بسیج ادارات استان خراسان رضوی و محمدرضا محمدزاده فرمانده حوزه مقاومت شهید عباس اعلمی با شهردار و برخی کارکنان بسیجی شهرداری منطقه یازده دیدار کردند.
    نشست فرمانده سازمان بسیج ادارات استان خراسان رضوی با شهردار و بسیجیان منطقه یازده

    به گزارش روابط عمومی منطقه یازده سعید ریخته‌گر شهردار منطقه ضمن خوشامدگویی به سرهنگ کمالی و هیئت همراه ایشان به تجربه درخشان بسیج در سال‌های دفاع مقدس اشاره کرد و با اشاره به خاطرات خود از فعالیت در بسیج، ابراز امیدواری کرد که روحیه خالصانه و بی‌منت دوران دفاع مقدس همچنان در میان بسیجیان بازمانده از آن دوران حفظ و به نسل‌های جدیدتر منتقل شود.

    در ادامه جلسه سید جواد کمالی طی سخنانی درباره حوزه‌های مختلف فعالیت بسیج و اهمیت هریک از این حوزه‌ها توضیح داد. کمالی با اشاره به زمینه کاری شهرداری و ارتباط مستقیم این نهاد با مردم بیان کرد: نقش بسیج در شهرداری‌ها از اهمیت بیشتری برخوردار است.

    گفتنی است در این جلسه حمید فیض‌آبای تخریبچی دوران دفاع مقدس و نویسنده کتاب جنون مجنون نیز با بیان خاطرات تأثیرگذاری از رشادت‌ها و فداکاری‌های شهدا در جریان جنگ تحمیلی بر ضرورت حفظ روحیه بسیجی و پاسداری از میراث شهیدان تأکید کرد.

    در پایان این نشست با اهدای لوح یادبود و کتاب جنون مجنون که درباره خاطرات گردان تخریب لشکر 21 امام رضا(ع) است از فعالان قرآنی منطقه تقدیر به عمل آمد.

    تعداد بازدید: 237
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر