اوقات شرعی
 • دوشنبه،05 خرداد 1399
 • ورود
 
   
  • بخشهای خبری
   |- 11
  •  
   منبع خبر :
   تعداد بازدید: 283
   کد: 20227
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۱/۱۱/۱۸
   با تاکیدات ومساعدت های شهردار منطقه 11 بازدید از عزیزان ایثارگر و خانواده محترم شهدا در منطقه به صورت دوره ای برگزار خواهد گردید.

   با تاکیدات ومساعدت های شهردار منطقه 11 بازدید از عزیزان ایثارگر و خانواده محترم شهدا در منطقه به صورت دوره ای برگزار خواهد گردید.

   کلیه موفقیت های حاصله در شهرداری مشهد مرهون ایثارگری های شما بوده است. امنیت- آسایش و استقلال بدست آمده نیز از برکات رزمندگان اسلام در دفاع مقدس بدست آمده که مجموعه شهرداری مشهد همواره قدردان شماست.
   بازدید از ایثارگران ،خانواده معزز شهدا و جانبازان در شهرداری منطقه 11
   به مناسبت ایام الله دهه فجر ضمن اجرای برنامه های خاص این ایام بازدید از خانواده معزز شهدا و دیدار با ایثارگران و جانبازان در شهرداری منطقه 11 نیز برگزار خواهد گردید.
   مطلب فوق را رئیس شورای محلات ناحیه یک شهرداری منطقه 11 عنوان کرده و افزود: بازدید از ایثارگران و خانواده شهدا از برنامه های مشترک این شورا و روابط عمومی شهرداری بوده و به صورت مستمر برگزار خواهد گردید.
   مهندس مهدی ولیزاده در جمع خانواده جانباز معزز جعفرنیا   عنوان نمود کلیه موفقیت های حاصله در شهرداری مشهد مرهون ایثارگری های شما بوده است. امنیت- آسایش و استقلال بدست آمده نیز از برکات رزمندگان اسلام در دفاع مقدس بدست آمده که مجموعه شهرداری مشهد همواره قدردان شماست.
   در این دیدار ضمن تقدیر از مقام جانباز معزز به بررسی نقطه نظرات ایشان نیز پرداخته شد و آقای جعفرنیا ضمن تقدیر از اقدامات شهرداری مشهد و بالطبع شهرداری منطقه11 تداوم حضور شهرداری در امور فرهنگی را خواستار شدند.

   شایان ذکر است با  تاکیدات ومساعدت های شهردار منطقه 11 بازدید از عزیزان ایثارگر و خانواده محترم شهدا در منطقه  به صورت دوره ای برگزار خواهد گردید.

   تعداد بازدید: 283
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر • اطلاعات تماس
  آدرس :

  بلوار فرهنگ -فرهنگ 42

  تلفن :31296001
  فاکس :31296116
  رایانامه :zone11@manmail.ir
 • سایت های مرتبط
  منشور اخلاقی
  خط مشی کیفیت
  سامانه خدمات شهرسازی
  مدیریت هسته گزینش
 • امار بازدید سایت
  مجموع بازدیدها : 2,150,801
  تعداد بازدید امروز : 301
  تعداد بازدید دیروز : 463
  آخرین به روزرسانی : 1399/03/03 14:09