2°C 
اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : منطقه11
    تعداد بازدید: 80
    کد: 144108
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۱۰/۱۹

    دیدار شهردار و مسئولین منطقه 11 با خانواده شهید مدافع حرم

    روز گذشته شهردار و مسئولین منطقه 11 به همراه فرمانده بسیج منطقه با خانواده شهید مدافع حرم میرزا محمود تقی پور دیدار نمودند.
    دیدار شهردار و مسئولین منطقه 11 با خانواده شهید مدافع حرم

    به گزارش روابط عمومی منطقه11: روز گذشته 18 دی ماه شهردار و مسئولین منطقه 11 به همراه فرمانده بسیج منطقه با خانواده شهید مدافع حرم میرزا محمود تقی پور دیدار نمودند.

    در این دیدار سعید ریخته گرشهردار منطقه یازده ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم در سخنانی خاطر نشان کرد: بی شک ایمان بالا و عزم و اراده این شهیدان در پاسداری از حریم اهل بیت(ع) و همچنین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران قابل ستایش است تا جایی که مقام معظم رهبری در این خصوص فرمودند: به طور ویژه به شهدای مدافع حرم افتخار می کنم. شهدای مدافع حرم نمونه واقعی انسان هایی مؤمن، مجاهد و پیرو راستین مکتب حسینی و خانواده های آنها اسوه های صبر و بردباری هستند و خانواده معظم شهدا و ایثارگران یکی از مهمترین عوامل اقتدار این نظام و ستون های محکم این انقلاب و نظام هستند

    ایشان همچنین ضمن ابراز همدری با خانواده محترم این شهید بزرگوار، شهادت را افتخار بزرگی دانست و عنوان داشت: خانواده شهدای مدافع حرم بایستی به فرزندان رشید خود افتخار کنند و مردم قدرشناس ایران نیز یاد و خاطره دلاوری های این عزیزان را هرگز فراموش نخواهند کرد.

    ریخته گریادآور شد : امنیت و آرامش امروز کشور ماحصل خون شهدای دفاع مقدس و مدافع حرم است و امیدواریم که رهروان خوبی برای پاسداشت خون این عزیزان باشیم.

     

     

    تعداد بازدید: 80
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر