2°C 
اوقات شرعی
 • چهارشنبه،25 مهر 1397
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : منطقه11
    تعداد بازدید: 127
    کد: 141928
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۹/۱۶

    بازدید میدانی شهردار منطقه 11 از پروژه ها

    شهردار و مسئولین منطقه 11 از پروژه های حوزه فنی عمران، فضای سبزو ترافیک در سطح منطقه بازدید نمودند.
    بازدید میدانی شهردار منطقه 11 از پروژه ها

    به گزارش روابط عمومی منطقه11: روز سه شنبه 14 آذرماه ، مهندس ریخته گر شهردار منطقه11 به همراه مسئولین این منطقه از پروژه های در حال اجرا در حوزه فنی عمران، فضای سبز و ترافیک ، بازدید نمودند.

    شهردار منطقه11در بازدید از پروژه‌های عمرانی سطح منطقه با اشاره به اهمیت مقوله خدمت رسانی به شهروندان ، رفاه و آرامش مردم را جز ضروری ترین اهداف شهرداری وایجاد بسترهای مناسب توسعه‌ای در سطح منطقه را از مولفه‌های ایجاد شهری زیبا ومدرن بر شمرد .
    مهندس ریخته گر در این بازدید گفت: نگاه کارشناسانه بر طرحهای عمرانی همراه با دقت و ظرافت می‌تواند موجب ایجاد اعتماد عمومی شهروندان به خادمین خود باشد.

    ایشان همچنین افزود: رعایت استانداردهای لازم در ساخت پروژه‌ها و قطعات کاربردی بکار رفته در پروژه‌های شهری وهمچنین کیفی‌سازی قطعات و مصالح باید مورد توجه باشد ودر مقابل شهروندان عزیز مسئول هستیم که این مهم را به نحو احسن انجام دهیم.

    در این بازدید مهندس آریافر رئیس اداره فنی و عمران منطقه از وضعیت پروژه های پیاده رو سازی در بلوار سیدرضی و دانش آموز، احداث کانال جمع آوری آبهای سطحی ، احداث سوله ورزشی و پروژه پارک گزارشی ارائه نمود و خاطر نشان کرد منطقه11 تاکنون در زمینه پیاده روسازی اقدامات قابل توجهی داشته و در چند سال اخیر بیشترین آمار در این زمینه را به خود اختصاص داده است. ایشان همچنین اضافه کرد: پروژه های مذکور براساس برنامه زمانی پیش بینی شده تا پایان سال 96 به اتمام خواهد رسید.

    در ادامه از پروه های توسعه پارک جلال آل احمد 72 و آبنمای زیر سطحی بوستان ملت بازدید و مهندس عباسی رئیس اداره فضای سبز منطقه نیز توضیحاتی در خصوص این پروژه ها ارائه نمود.

     

     

     

    تعداد بازدید: 127
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر