اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 11
    تعداد بازدید: 96
    کد: 135426
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۱۹
    در پی اجرای طرح بازگشایی بولوار شهید فخرایی انجام شد؛

    تعطیلی فروشگاه «شهر ما» واقع در بولوار صدف

    در راستای خدمت‌رسانی به شهروندان ، فروشگاه «شهر ما» واقع در بولوار شهید ستاری با مساحتی بالغ بر 400 مترمربع با کمترین فاصله به بولوار صدف احداث شده‌است.
    تعطیلی فروشگاه «شهر ما» واقع در بولوار صدف

    حجت فرقانی شهردار منطقه 11  از تعطیل شدن فروشگاه «شهر ما» واقع در بولوار صدف با توجه به اجرای طرح بازگشایی بولوار شهید فخرایی خبر داد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، دکتر فرقانی بیان کرد: با توجه به اینکه رضایت مندی شهروندان و ارائه خدمات مطلوب تر یکی از اولویت‌های شهرداری مشهد است و همچنین قرار گرفتن این فروشگاه در مسیر پروژه بازگشایی بلوار شهید فخرایی و اتصال آن به بولوار وکیل‌آباد، فروشگاه «شهر ما» واقع در بولوار صدف با بیش از 2 هزار مترمربع مساحت که در سال 87 به عنوان یکی از اولین فروشگاه‌های «شهرما» به بهره‌برداری رسیده‌، تعطیل شد که سازه آن جمع‌آوری خواهد شد.
    وی در ادامه افزود: در راستای خدمت‌رسانی به شهروندان و دسترسی به محصولات با کیفیت مطلوب و قیمت مناسب، فروشگاه «شهر ما» واقع در بولوار شهید ستاری با مساحتی بالغ بر 400 مترمربع با کمترین فاصله به بولوار صدف احداث شده‌است که به زودی آماده بهره‌برداری خواهد بود تا شهروندان منطقه همچنان از خدمات ارائه شده در فروشگاه‌ها و بازارهای میوه و تره‌بار شهرداری بهره‌مند شوند.

     

    تعداد بازدید: 96
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر