اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 11
    تعداد بازدید: 97
    کد: 135422
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۱۹
    با حضور دکتر امیر شهلا عضو شورای اسلامی شهر صورت پذیرفت:

    بازدید جوانان شورای اجتماعی محلات منطقه 11 از آرامگاه فردوسی

    عضو شورای شهر مشهد گفت: برای افزایش رونق گردشگری در مشهد باید ضریب ماندگاری مسافر از 5/2روز به ٥روز افزایش یابد و آرامگاه فردوسی می تواند در این امر تاثیر گذار باشد.
    بازدید جوانان شورای اجتماعی محلات منطقه 11 از آرامگاه فردوسی

    به گزارش روابط عمومی منطقه 11 ؛ تور گردشگری جوانان شورای اجتماعی محلات منطقه 11 از آرامگاه فردوسی با حضور دکتر امیر شهلا عضو شورای اسلامی شهر مشهد برگزار شد .

    امیرشهلا در راستای بازدید از آرامگاه فردوسی اظهار داشت: راه اندازی "کمیسیون ویژه توسعه و عمران توس" در شورای پنجم، یکی از هوشمندانه ترین تصمیماتی است که در آغازین روزِ شروع فعالیت شورا گرفته شد.
    وی افزود:آینده شهرتوس برای ما از چنان اهمیتی برخوردار است که هرهفته باید جلسات راهبردی این کمیسیون برگزار و گزارش پیشرفت امور، هرماه به شورا گزارش شود.
    شهلا تصریح کرد: طی ٢١سال گذشته، دستور صریح و شفاف رهبری معظم انقلاب درخصوص اقدام عاجل دستگاه های مسئول برای رسیدگی به وضعیت این منطقه و ارتقاء جایگاه آرامگاه حکیم ابوالقاسم فردوسی، مغفول مانده و باوجود راه اندازی چند شورای عالی و کمیته راهبری، در عمل، گام های محسوسی درجهت احیای شهرتوس برداشته نشده است. امیدواریم بتوانیم تسهیل گر تحقق این رویای بلند مردم مشهد برای نوسازی، بازسازی، عمران و آبادانی این نگینِ نشسته بر جانِ مشهدالرضا(ع) باشیم
    وی افزود: برای افزایش رونق گردشگری در مشهد باید ضریب ماندگاری مسافر در مشهد، از 5/2 روز به ٥ روز افزایش یابد و آرامگاه فردوسی می تواند در این امر تاثیر گذار باشد.

    تعداد بازدید: 97
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر