اوقات شرعی
 • چهارشنبه،22 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 11
    تعداد بازدید: 91
    کد: 132906
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۵/۱۵
    به همت شهرداری منطقه 11برگزار گردید ؛

    جشنواره فرهنگی- ورزشی فراغت بانوان با ورزش

    این مسابقات با حضور 3هزار نفر از شهروندان در محل سایت بانوان بوستان بزرگ ملت برگزار شد.
    جشنواره فرهنگی- ورزشی فراغت بانوان با ورزش

    همزمان با فرارسیدن دهه کرامت و میلاد با سعادت امام رضا(ع) و به همت شهرداری منطقه 11، جشنواره فرهنگی- ورزشی فراغت بانوان با ورزش اجرا شد.
    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، ناصر خجسته معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه در این باره اظهار داشت: این ویژه برنامه مخصوص مادربزرگ‌ها، مادران، دختران و خواهران است و در رشته‌های طناب زنی، بسکتبال، بدمینتون، دارت و بازی های بومی و محلی نظیر یک قل دو قل، هفت سنگ، لی لی و انجام معاینات غربالگری برگزار شد.
    خجسته ادامه داد: این مسابقات با همکاری نهادهایی همچون هیات ورزش‌های همگانی مشهد، هیات انجمن‌های ورزشی مشهد، هیات بازی‌های روستایی و بومی و محلی مشهد و ستاد مبارزه با مواد مخدر در تاریخ یازدهم مرداد ماه ساعت 18 الی 21 در محل سایت بانوان بوستان بزرگ ملت برگزار گردید.
    لازم به ذکر است این جشنواره با حضور کرملو مدیر کل ورزش بانوان وزارت ورزش، سروری معاون ورزش و بانوان استان، دانایی مسئول امور ورزش بانوان مشهد ،حاجت طلب نایب رئیس ورزش همگانی استان واخگر اسلامی کارشناس و مسئول تربیت بدنی بانوان منطقه یازده و با مشارکت 3 هزار نفر دختر ،مادر ، مادربزرگ اجرا گردید.

    تعداد بازدید: 91
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر