اوقات شرعی
 • چهارشنبه،22 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 11
    تعداد بازدید: 117
    کد: 130929
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۴/۲۴

    تجهیز زمین بازی کودکان در بوستان منظریه

    در آستانه تعطیلی مدارس و در راستای تامین حداکثری آرامش خاطر خانواده ها و ایجاد محیطی امن و مفرح برای کودکان منطقه 11 اقدام به نصب جدیدترین وسائل بازی در این سایت و ایمن سازی و نصب کفپوش نمود.
    تجهیز زمین بازی کودکان در بوستان منظریه

    به گزارش روابط عمومی منطقه 11: مهندس عباسی رئیس اداره فضای سبز منطقه از تجهیز زمین بازی کودکان پارک منظریه واقع در معلم55  خبر داد.

    عباسی گفت: در آستانه تعطیلی مدارس و در راستای تامین حداکثری آرامش خاطر خانواده ها و ایجاد محیطی امن و مفرح برای کودکان این منطقه اقدام به نصب جدیدترین وسائل بازی، ایمن سازی و نصب کفپوش در زمین بازی کودکان پارک منظریه واقع در معلم55  نمود.

    ایشان با بیان اینکه ایجاد محیطی امن و مفرح برای کودکان از اولویت های جدی در تمامی بوستانهای منطقه است افزود: بر اساس ضوابط و استاندارد تعیین شده برای ساختن وسایل بازی و سطوح مورد استفاده در زمین های بازی کودکان ، ملزم به رعایت نکات و مقرراتی می باشیم ، که نتیجه ان کاهش ضربه در مواقع بروز حادثه ودر نتیجه کمترین بروزآسیب و حادثه برای استفاده کنندگان بویژه کودکان می باشد .

    وی افزود: یکی از الزامات بسیار مهم استاندارد سازی در این زمین ها ، تامین خاصیت جذب ضربه زمین های بازی کودکان در شرایط سقوط و حادثه بوده که با نصب و کاربری این گونه کف پوش ها، امیدواریم دیگر شاهد حوادث ناگوارنباشیم.

    ایشان افزود: مساحت این زمین ، 68 متر مربع و اعتبارآن بالغ بر 50 میلیون ریال می باشد.

    گفتنی است : در حال حاضر کلیه زمین های بازی در سطح منطقه دارای کفپوش می باشند

    تعداد بازدید: 117
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر