اوقات شرعی
 • چهارشنبه،14 خرداد 1399
 • ورود
 
   
  • بخشهای خبری
   |- 11
  •  
   منبع خبر : روابط عمومی منطقه 11
   تعداد بازدید: 128
   کد: 129154
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۶/۰۳/۳۱

   عضویت معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه 11 در شورای ورزش همگانی شهر مشهد

   ناصر خجسته معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه روز گذشته با حکمی از سوی نوروزیان فرماندار مشهد به عنوان عضو شورای ورزش همگانی شهر مشهد منصوب گردید .
   عضویت معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه 11 در شورای ورزش همگانی شهر مشهد

   به گزارش روابط عمومی منطقه 11 ، محمدرحیم نوروزیان روز سه شنبه در چهارمین نشست شورای ورزش همگانی مشهد ، ناصر خجسته معاون فرهنگی و اجتماعی منطقه را به عنوان عضو شورای ورزش همگانی منصوب نمود .
   نوروزیان با اشاره به برخی از طرح های مصوب این شورا اظهار کرد: مقرر شده برخی اماکن ورزشی بلااستفاده به صورت رایگان در اختیار مردم قرار گیرد و در طرحی دیگر بنا شد که با همکاری اداره ورزش و جوانان؛‌ این مهم در میان کارکنان دولت و دستگاههای اداری ترویج داده شود.
   فرماندار ترویج ورزش در بین تمامی اقشار جامعه را ضروری دانست و گفت: هم اکنون 13 سالن ورزشی در مشهد و حاشیه های آن در حال احداث است که در هفته دولت به بهره برداری می رسد.
   مدیرکل ورزش و جوانان خراسان رضوی نیز گفت: ترویج ورزش در میان اقشار مختلف به خصوص کارکنان دولت از مهمترین اولویت های این اداره کل است که با تصویب طرح هایی از جمله ورزش کارکنان ادارات دولتی در این مسیر گام نهاده ایم.
   کوروش صبوریان با بیان اینکه کلانشهر مشهد نیازمند طرحی پویا برای ارتقاء ورزش همگانی است،‌افزود: طرح های ورزشی کاربردی زیادی برای استان در حال تنظیم و اجرا است اما با توجه به متراکم بودن جمعیت شهر مشهد، این کلانشهر نیازمند الگویی خاص در زمینه ورزش است.
   وی با بیان اینکه فلسفه ورزش همگانی حضور جمعی در تمامی عرصه های اجرایی و ورزشی است، اظهار کرد: موضوع ترافیک، تغذیه های نامناسب و مرتفع سازی مواردی است که نیاز مبرم ورزش به جامعه را بیش از پیش نمایان می کند.
   مدیرکل ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه احداث سالن های ورزشی سطح شهر باید به صورت توازن در تمامی نقاط شهر باشد خاطر نشان کرد: در خصوص ترویج فرهنگ ورزش نباید موازی کاری صورت بگیرد و همه نهادها و ارگانها باید یک دل در این مسیر همراه یکدیگر باشند.

   خجسته در حاشیه چهارمین نشست شورای ورزش همگانی بیان داشت: ورزش و تحرک در کنار فرهنگ سازی عمومی دوبال همراه برای افزایش نشاط و شادابی و همچنین واکسینه کردن افراد جامعه در برابر خطرات و معضلات اجتماعی هستند و در صورتی که این دو مقوله به صورت مکمل و فراگیر به مرحله اجرا در آیند می توان امیدوار بود که از معضل شوم اعتیاد و از بین بردن تقاضا برای مواد مخدر جلوگیری کرد.
   وی ضمن اشاره به تاکید رهبر معظم انقلاب در خصوص توجه به فرهنگ و برنامه ریزی در این بخش، ابراز داشت: ورزش متعلق به بازه زمانی و مکانی خاص نبوده و به یک محدوده سنی مشخص تعریف نمی شود و باید برای فراگیر شدن ورزش در میان تمامی آحاد جامعه و تمامی سنین تلاش کرد و ورزش همگانی را به ورزش برای همه تبدیل کنیم.

   تعداد بازدید: 128
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر • اطلاعات تماس
  آدرس :

  بلوار فرهنگ -فرهنگ 42

  تلفن :31296001
  فاکس :31296116
  رایانامه :zone11@manmail.ir
 • سایت های مرتبط
  منشور اخلاقی
  خط مشی کیفیت
  سامانه خدمات شهرسازی
  مدیریت هسته گزینش
 • امار بازدید سایت
  مجموع بازدیدها : 2,156,946
  تعداد بازدید امروز : 533
  تعداد بازدید دیروز : 787
  آخرین به روزرسانی : 1399/03/13 12:11