اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 11
    تعداد بازدید: 132
    کد: 123605
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۱/۱۵

    کاشت بیش از 1میلیون و 600 هزار بوته گل فصلی در منطقه 11

    عملیات کاشت بیش از 1میلیون و 600 هزار گل های فصلی در سطح معابر ، بلوارها ،پارکها ، میادین ، لچکی ها و گذرگاه های اصلی انجام شد.
    کاشت بیش از 1میلیون و 600 هزار بوته گل فصلی در منطقه 11

    همزمان با آغاز سال نو و در راستای فعالیت‌های استقبال از بهار 96 عملیات کاشت بیش از 1میلیون و 600 هزار بوته انواع گل های فصلی توسط شهرداری منطقه 11 به اجرا درآمد .

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11؛ دکتر حجت فرقانی مدیر منطقه ضمن اعلام این خبر گفت : با هدف ایجاد چشم اندازی زیبا از معابر منطقه در آستانه سال نو عملیات کاشت بیش از 1میلیون و 600 هزار گل فصلی در سطح معابر ، بلوارها ،پارک ها ، میادین ، لچکی ها و گذرگاه های اصلی انجام شد .

    فرقانی افزود : فضای سبز شهرها با کاشت گلهای فصلی و دایمی زیباتر می شود.گل های فصلی بر حسب زمان کاشت به دو گروه بهاره و پاییزه تقسیم میشوند.بذر گل های بهاره تقریبا در اواخر اسفند و اوایل بهار کاشته میشوند و از آنجا که کاشت گل، نهال و... در زیباسازی منظر شهری و ارتقاء سطح سلامت روحی شهروندان تاثیربسزایی دارد به همین منظور اداره فضای سبز با توجه به تغییر فصل ، اقدام به کاشت گل های فصلی بهاره در بلوار ها، میادین و بوستانهای سطح منطقه نموده است .

    وی در ادامه با اشاره به اینکه ،هر ساله همزمان با فرا رسیدن ایام پایان سال و استقبال از بهار ، طرح گلکاری و تعویض گل های معابر، میادین و بلوارهای سطح شهر به طور وسیعی صورت می پذیرد، خاطرنشان ساخت : امسال نیز عملیات گاشت گل در سطح منطقه با اولویت میادین و بلوارهای اصلی سطح منطقه انجام گرفته است که بدون شک نقش بسزایی در کاهش آلودگی های محیطی و تاثیر نامطلوب آنها بر روح و جسم و روان شهروندان محترم خواهد داشت .

    تعداد بازدید: 132
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر