اوقات شرعی
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه 11
    تعداد بازدید: 237
    کد: 122606
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۱۲/۲۸
    توسط اداره فنی و عمران منطقه یازده صورت پذیرفت :

    اتمام مرحله سوم پیاده رو سازی بلوار وکیل آباد

    با تلاش شبانه روزی همکاران در حوزه معاونت فنی و عمران شهرداری منطقه یازده و در آستانه شروع سال جدید مرحله سوم عملیات پیاده رو سازی بلوار وکیل آباد حد فاصل صدف تا قانع به مرحله بهره برداری رسید.
     اتمام مرحله سوم پیاده رو سازی بلوار وکیل آباد

    با  تلاش شبانه روزی همکاران در حوزه معاونت فنی و عمران شهرداری منطقه یازده و  در آستانه شروع سال جدید مرحله سوم عملیات پیاده رو سازی بلوار وکیل آباد حد فاصل صدف تا قانع به مرحله  بهره برداری رسید.

    به گزارش روابط عمومی منطقه 11 ؛ مهرداد آریافر رئیس اداره فنی و عمران منطقه با اعلام این خبر افزود :  عملیات پیاده رو سازی بلوار وکیل آباد حد فاصل صدف تا قانع با مساحت  3500 متر مربع کفسازی و با اعتباری بالغ بر 7 میلیارد ریال  طبق برنامه زمانی پیش بینی شده در مرحله اجرای ابنیه به پایان رسیده است. این بخش از کار شامل اجرای 1000 متر مربع احداث مسیر دوچرخه و  بهسازی و ایجاد دسترسی مسیر کندرو وکیل آباد به بلوار قانع  نیز  بوده است.

    لازم به ذکر است که در حاشیه اقدامات صورت گرفته لکه گیری کندروی  بلوار وکیل آباد حد فاصل خیابان صدف تا تعلیم نیز درایام پایانی سال به انجام رسیده و آماده خدمت رسانی به شهروندان و زائرین عزیز در ایام نوروز می باشد.

    تعداد بازدید: 237
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر