اوقات شرعی
 • یکشنبه،11 خرداد 1399
 • ورود
 
   
  • بخشهای خبری
   |- 11
  •  
   منبع خبر : روابط عمومی منطقه یازده
   تعداد بازدید: 245
   کد: 67422
   تاریخ انتشار:
   ۱۳۹۴/۰۲/۰۷
   با پیگیری واحد 137 منطقه 11 شهرداری انجام شد:

   لکه گیری آسفالت محور شرقی بولوار آزادی

   شهردار منطقه یازده عنوان کرد: با پیگیری واحد 137 منطقه، خواسته های شهروندان محقق و نسبت به لکه گیری آسفالت محور شرقی بولوار آزادی اقدام گردید.
   لکه گیری آسفالت محور شرقی بولوار آزادی

   به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، محمود برهانی ضمن اعلام این نوید، توضیح داد: به دنبال طرح درخواست های مردمی مبنی بر مشکلات عدیده آسفالت بولوار آزادی و پیگیری های مجدانه واحد 137 منطقه، بازدیدهای میدانی از محدوده یاد شده انجام و گام های لازم جهت رفع مشکلات برداشته شد.
   وی با اشاره به این مهم که بحث روکش و لکه گیری آسفالت بولوار آزادی در محور غربی سال گذشته به انجام رسید، متذکر شد: طی بازدیدهای صورت گرفته، میزان خطر آسفالت محور شرقی از میدان قائم تا میدان آزادی مورد سنجش قرار گرفت و ضرورت رفع خطر آن احساس گردید.
   برهانی ادامه داد: در برخی نقاط محور یاد شده، آسفالت معبر به دلیل بارش های جوی فرسوده و از سطح بستر اصلی جدا شده یا در اصطلاح حالت موزائیکی پیدا کرده بود که همین مسئله خطرساز شد و سبب افزایش حجم پیام های مردمی گردید.
   وی با تاکید بر وجود ترافیک سنگین در بولوار آزادی، خاطر نشان ساخت: جهت اجرای عملیات لکه گیری ساعاتی از شبانه روز انتخاب شد که از میزان تردد وسایل نقلیه عبوری کاسته و معبر خلوت تر بنظر می رسید.
   شهردار منطقه 11 در پایان نوید داد: روکش آسفالت بولوار آزادی جزو اولویت های آتی منطقه قلمداد می شود که امید است با انجام آن، تحول عمیقی در بحث آسفالت منطقه ایجاد گردد.
    

   تعداد بازدید: 245
   نام:
   پست الکترونیک:
   شرح نظر:
   کد امنیتی:
    
   0 0
   آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر • اطلاعات تماس
  آدرس :

  بلوار فرهنگ -فرهنگ 42

  تلفن :31296001
  فاکس :31296116
  رایانامه :zone11@manmail.ir
 • سایت های مرتبط
  منشور اخلاقی
  خط مشی کیفیت
  سامانه خدمات شهرسازی
  مدیریت هسته گزینش
 • امار بازدید سایت
  مجموع بازدیدها : 2,154,407
  تعداد بازدید امروز : 403
  تعداد بازدید دیروز : 656
  آخرین به روزرسانی : 1399/03/11 14:11