اوقات شرعی
 • پنج شنبه،30 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه یازده
    تعداد بازدید: 75
    کد: 67281
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۲/۰۶
    به میزبانی منطقه یازده برگزار شد:

    هفتمین جشن "اردیبهشت تئاتر ایران"

    به میزبانی منطقه یازده شهرداری، مراسم افتتاحیه هفتمین جشن "اردیبهشت تئاتر ایران" در محل مجتمع فرهنگی امام رضا (ع) واقع در بوستان ملت برگزار شد.
    هفتمین جشن "اردیبهشت تئاتر ایران"

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، در این مراسم که با حضور جمعی مسئولین کشوری، استانی و فعالان عرصه هنر و ادب برگزار شد، معاون هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اظهار کرد: متاسفانه در سال‌های اخیر هنرمندان همیشه از نداشته‌ها گله‌مند بودند و امیدواریم امسال از داشته‌ها حرف بزنند.
    علی مرادخانی با اشاره به نام‌گذاری امسال به نام سال تئاتر در حوزه فرهنگ و هنر گفت: این نام‌گذاری مبارکی است که توجه و تمرکز مسئولان، بخش‌ها و نهادها را به مقوله تئاتر موجب می شود.
    علیرضا رشیدیان استاندار خراسان رضوی دیگر سخنران این مراسم، با اشاره به فعالیت‌های خوب انجام شده در حوزه تئاتر اظهار کرد: تئاتر در استان خراسان رضوی سال خوبی را سپری کرد و اهالی تئاتر توانستند، مخاطبان زیادی را جذب آثار متفاوت کنند، لذا امیدوارم سال 94 شاهد تکرار این موفقیت‌ها و همچنین درخشش‌های تازه تری باشیم.
    سید سعید سرابی مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی نیز در ادامه این مراسم بیان کرد: دو سال پیش زمانی که جشن اردیبهشت تئاتر برگزار می‌شد، هنرمندان از جایگاه تئاتر خراسان رضوی و شرایط موجود گلایه داشتند اما خوشبختانه امروز حال و شرایط تئاتر مساعد تر است و آثار بیش‌تری از استان درجشنواره‌های کشوری 93 حضور داشته‌اند.
    لازم به ذکر است: در هفتمین جشن "اردیبهشت تئاتر ایران" ، معاون هنری وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، استاندار خراسان رضوی، مدیرکل مرکز هنرهای نمایشی، مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی، مدیر کل هنرهای نمایشی و تئاتر ، رئیس انجمن نمایش استان خراسان رضوی حضور یافتند.
    گفتنی است: این مراسم با اجرای تئاترهای خیابانی در فضای بوستان ملت شامل موارد منتخب 1000 تئاتر اجرا شده نوروزی، آغاز و با تقدیر از برترین های حوزه فرهنگ و هنر، رسانه و... پایان یافت.

     

     

          

    تعداد بازدید: 75
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر