اوقات شرعی
 • پنج شنبه،23 آبان 1398
 • ورود
 
     
   •  
    منبع خبر : روابط عمومی منطقه یازده
    تعداد بازدید: 85
    کد: 66790
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۴/۰۱/۳۱

    اجرای عملیات لکه گیری آسفالت در ناحیه یک منطقه 11

    عملیات لکه گیری آسفالت معابر در سطح ناحیه یک منطقه یازده اجرائی گردید.
    اجرای عملیات لکه گیری آسفالت در ناحیه یک منطقه 11

    به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه 11، این عملیات با هدف تسهیل در عبور و مرور شهروندان، همسطح سازی و مرمت پیاده روهای سطح ناحیه، ظرف بازه زمانی دهه پایانی فروردین ماه 94 به انجام رسید.
    بر پایه این گزارش؛ به دنبال طرح مشکلات مردمی در ارتباط با آسفالت معابر و جهت ایجاد تسهیل در تردد شهروندان، شهرداری منطقه 11 علاوه بر زیر سازی روکش آسفالت پیاده روها، تعویض و بازسازی جداول، اصلاح شبکه جمع آوری آب های سطحی، نسبت به لکه گیری معابر سطح ناحیه نیز اقدام نموده است.
    گفتنی است: این عملیات بیشتر در محدوده بولوارهای امامت، سید رضی، مهران و راستگرد بولوار آموزگار به آزادی و در سطح معابر دارای مسجد، مدرسه، موسسه آموزشی، دانشگاه، مرکز درمانی به انجام رسید و در مجموع حجمی معادل سه هزار متر مربع را تحت پوشش قرار داد.
    این گزارش حاکی است؛ با توجه به این مهم که جلب رضایت شهروندان همواره از اولویت های شهرداری منطقه 11 در سطح نواحی است، پروژه های مربوط به بهسازی معابر، پیاده روها، لکه گیری و مرمت آسفالت خیابان های اصلی و فرعی ناحیه یک با هدف تامین رفاه حال شهروندان و ارائه خدمات مطلوب تر به آن ها به مرحله اجرا رسید.
     

    تعداد بازدید: 85
    نام:
    پست الکترونیک:
    شرح نظر:
    کد امنیتی:
     
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر